„Dalyvavimas „Erasmus+“ programoje man – nauja patirtis, suteikianti daugiau motyvacijos tobulėti. Džiaugiuosi, kad LSU dėstytojos prof. dr. Irenos Valantinės paskatintas pagal šią mainų programą atlieku mokslinę praktiką Valensijos universitete Ispanijoje. Čia rengiu savo baigiamojo magistro darbo „Profesionalių sportininkų darbo sąlygų klubuose vertinimas“ mokslinę literatūrinę ir tyrimo dalis.

Itin vertinu, kad Valensijos universiteto Kūno kultūros ir sporto fakulteto dekanas prof. dr. Feran Calabuig Moreno ir koordinatorė dr. Maria Huertas Gonzalez noriai mane konsultuoja. Be to, universitetas suteikė prieigas prie mokslinių duomenų bazių, sudarė puikias darbo sąlygas, o dėstytojai ir personalas, atsakingi už mano vizitą, labai draugiškai padėjo įsilieti į jų bendruomenę.

Nauja aplinka ir darbas svečioje šalyje tikrai praplėtė mano požiūrį į pasaulį bei suteikė idėjų tolesnei karjerai. Be to, Valensijos universitete sutikau įdomių žmonių, užmezgiau profesinių pažinčių, kurios, manau, tikrai bus naudingos ateityje.

Taigi visus, kurie domisi ir svarsto dalyvauti „Erasmus+“ programoje, raginu neabejoti ir pasinaudoti puikia galimybe studijuoti arba atlikti praktiką užsienyje, nes tai tikrai išeis į naudą!“ – tvirtina LSU Turizmo ir sporto vadybos magistrantas A. Slanina.