Kaune vyko atviras Lietuvos čempionatas grožio specialistams „Kaunas beauty 2022”,
kuriame dalyvavo grožio terapijos studijų programos studentė Augustė Antanaitytė. Studentė dalyvavo dviejuose rungtyse, kuriose neliko nepastebėta ir užėmė: 2 vietą vyriško manikiūro rungtyje ir 3 vietą – manikiūro su geliniu lakavimu rungtyje.
 
„Savo laimėjimą vertinu užtikrintai ir jaučiuosi nusipelniusi. Esu dirbanti su manikiūrais jau 6 metus ir praktikos žinių sukaupusi nemažai. Studijuoju grožio terapijos studijas dėl to, kad pagilinčiau savo žinias, žinočiau daugiau apie odą, procedūrų aktyvumą ir t.t. Baigusi studijas būsiu profesionalesnė savo srityje ir savo ateitį sieju tik su manikiūrais ir pedikiūrais.
 
Kaip juokaudama visada sakau draugams – mane apgauti galite tik su plaukų dažymais ir kirpimais, apie tai nenusimanau nieko. Tačiau, kas susiję su veido ir kūno oda bei įvairias procedūras, tokias kaip makiažai, grimas, manikiūras, pedikiūras, manęs lengvai neapgausi, žinau daug niuansų ir apie tai daug mokausi.
 
Artimoje ateityje žadu sukurti savo grožio namus ir suburti profesionalų kolektyvą, su
kuriuo galėsiu dalintis net verslo žiniomis ir bendravimu su klientais, kadangi studijuodama viso to puikiausiai galima išmokti, o pritaikant kasdieniniame darbe kaskart jaučiu kaip augu, kaip tampu savo srities profesionali meistrė”,- sakė Augustė Antanaitytė.