Žurnalų e-parduotuvė

Konkursinio balo skaičiuoklė

ISM rengs ekonomistus-politologus (  )

 www.delfi.lt

 ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas naujiems mokslo metams parengė dvi naujas studijų programas anglų kalba: ekonomikos ir politikos bakalauro bei finansų ir ekonomikos magistro. Pirmą kartą net tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse siūloma tarpdisciplininė bakalauro programa „Ekonomika ir politika“.
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

„Šios studijos suteiks ne tik ekonomikos žinių, bet ir skatins studentus atidžiau žvelgti į visuomenę ir politiką, padės suprasti ekonominio mąstymo argumentų svarbą priimant politinius sprendimus“, - rašoma ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto pranešime spaudai.Programos absolventai galės dirbti ekonomikos analitikais, finansų, viešųjų ryšių srityje, nacionalinėse, Europos Sąjungos ar kitose tarptautinėse institucijose ir organizacijose.

Sparčiai plečiantis finansinių institucijų tinklui, atsirandant naujiems finansiniams produktams ir didėjant finansų ekonomikos specialistų poreikiui, universitetas parengė Finansų ir ekonomikos magistrantūros studijų programą. Iš kitų ekonomikos magistrantūros studijų ISM siūloma programa išsiskiria gilesniu finansų rinkų nagrinėjimu, šiuolaikinės mikro ir makroekonomikos teorijos analize bei didesniu dėmesiu matematinių metodų taikymui ekonomikoje.

Naujosios ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto programos bus dėstomos anglų kalba.

Komentarai

SaMa Reiketu is antro kurso anglu kalba daryti...
2008 gegužės 15 d. 04:05   • 78.62.30.211
Pažymėkite varnelę
Neprisijungusių vartotojų komentaruose rodomas jų IP adresas.

Panašūs straipsniai

Naujienos

Prašymus dėl priėmimo pateikė 33,5 tūkst. norinčių studijuoti  (  )