Registras yra glaudžiai susijęs su „EuropeActive“ standartų taryba, kurios viena iš misijų – kurti, viešinti ir diegti įvairių kvalifikacinių lygmenų bei specializacijų mankštinimosi specialistų Europos standartus.

Šiuo metu esame vienintelis universitetas Lietuvojeprisijungęs prie EREPS. LSU vykdomi asmeninio trenerio (4 EREPS lygis) kvalifikacijos įgijimo ir tobulinimo mokymai, kuriuos baigus ir sėkmingai išlaikius egzaminą teisėtai išduodami Europos sveikatingumo pažymėjimai bei suteikiama proga registruotis EREPS. Specialistams tai atveria platesnių galimybių įsidarbinti Europos šalyse.

Mūsų universiteto Pratimų, mitybos ir streso valdymo studijų programos studentai, būsimieji sveikatingumo treneriai, siekiantys sporto bakalauro laipsnio, turi galimybę įgyti ir EREPS  sertifikatą.

Narystė EREPS skatina LSU nuolat tobulinti profesines kompetencijas bei išlikti lyderiu rengiant profesionalus sveikatingumo sektoriui.

EREPS yra nepriklausoma instruktorių, trenerių ir mankštos specialistų, dirbančių Europos sveikatingumo sektoriuje, registravimo sistema. Registracija šioje sistemoje rodo, kad sveikatingumo specialistas laikosi nustatytų minimalių gerosios praktikos europinių standartų ir kodekso bei įsipareigoja tobulinti savo darbo kokybę, nuolat keldamas profesinę kvalifikaciją ir taip stiprindamas Europos sveikatingumo sektoriaus profesionalumą. Be to, EREPS nariai privalo laikytis ir visų konkrečių šalies, kurioje jie dirba, įstatymų bei reikalavimų.

LSU_Certificate_2022