Kaip dažniausiai nutinka, gegužė abiturientų laukia rami ir suteiksianti daug progų dar ne vieną kartą peržvelgti visą reikalingą mokymosi medžiagą ruošiantis artėjantiems išbandymams, o jau birželio 1-ąją moksleiviai vėl bus kviečiami rinktis į egzaminų sales – čia jų lauks vienas svarbiausių, valstybinis lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas. 
 
Gamtos mokslų krypties egzaminus laikyti pasirinkusiems abiturientams ilgai atsikvėpti neteks, nes vos po dviejų dienų, birželio 3-ąją, vyks biologijos valstybinis brandos egzaminas. Tačiau chemijos žinias parodyti moksleiviams reikės tik mėnesiui einant į pabaigą – birželio 22-ąją dieną. Šis egzaminas bus paskutinis ir uždarys pagrindinę jų sesiją. 
 
Ne mažiau, nei valstybinis lietuvių kalbos egzaminas, svarbūs ir populiarūs egzaminai – anglų kalbos klausymo, skaitymo ir rašymo dalys bei matematika bus laikomi birželio 6 ir 10 dienomis. 
 
Na, o socialinių mokslų kryptį pasirinkę studentai į sales sugrįžti turės ir birželio 15-ąją, mat tądien bus laikomas istorijos valstybinis brandos egzaminas. 
Pakartotinė sesija, skirta tiems, kurie dėl pateisinamos priežasties negalėjo valstybinių brandos egzaminų laikyti pagrindinės sesijos metu, šiemet bus organizuojama birželio 27 - liepos 12 d. 
 
Svarbu atminti, jog, atvykus laikyti bet kurio brandos egzamino, galima su savimi turėti tik vykdymo instrukcijoje nurodytas priemones: asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, juodai rašantį tušinuką, pieštuką, trintuką, braižybos ir matavimo įrankius (tiksliųjų mokslų dalykų egzaminuose), skaičiuotuvą be tekstinės atminties (tiksliųjų mokslų dalykų egzaminuose). Taip pat, drąsiai galima pasiimti geriamojo vandens buteliuką ar gertuvę. 
 
 
 
Konkursinio balo skaičiuoklė: 
 
Pilnas būsimų egzaminų tvarkaraštis čia: 
 
Žurnalo KUR STOTI 2022 užsakymas - į namus: