Šiemet prie „Vibelift” festivalio organizavimo prisijungė ir Kazimiero Simonavičiaus universitetas, kuris pagrindinėje renginio scenoje pristatė diskusiją su jaunaisiais talentais ,,Kazimieras Simonavičius išrado raketą. Ką išrasi tu?”, kurią vedė KSU rektorė doc. dr. Austė Kiškienė ir KSU Verslo inovacijų mokyklos vadovė Deimantė Žilinskienė.

KSU pristatytos diskusijos „Vibelift” festivalyje dalyviai: Fausta Šukytė, Džiugas Joneikis, Rokas Mizeikis ir Riana Žiogaitė yra pelnę ne vieną apdovanojimą ir sulaukę pripažinimo ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, meno, muzikos, aktorystės srityse. Jie pasidalino ne tik savo sėkmės istorijomis, bet ir atsakinėjo į klausimus apie savo vizijas, peržengiančias Lietuvos ir net laikmečio ribas. Kol scenoje vienas po kito keitėsi pašnekovai ir atlikėjai, arenos koridoriuose buvo ne mažiau populiari ir jaunųjų nuomonės formuotojų bei vlogerių zona, kurioje moksleiviai fotografavosi, kalbino juos ir dalyvavo įvairiose festivalio rėmėjų iššūkiuose bei pramogose.

Populiarumo susilaukė ir SMK bei festivalio partnerio Kazimiero Simonavičiaus (KSU) universiteto stendai, kuriuose moksleiviai domėjosi šių aukštojo mokslo įstaigų veikla, studijomis ir gyvai galėjo pabendrauti su ten studijuojančiais studentais bei dėstytojais.

„Vibelift“ festivalio metu siekiama įkvėpti ne tik jaunimą, bet ir kiekvieną tobulėti siekiantį mokytoją. Mokytojams skirtos konferencijos metu savo patirtimi ir patarimais dalinosi žymiausi Lietuvos mokytojai bei švietimo entuziastai. Galiausiai festivalį uždarė trankų vakarėlį scenoje sukūręs reperis OG Version. Dainuojant populiariausias savo dainas, jam pritarė ir kartu su juo ošė visa arena. Regis, organizatorių pažadai buvo išpildyti – tai buvo viena linksmiausių, daugiausiai emocijų ir patirčių atnešusi diena susirinkusiems jaunuoliams.

Daugiau informacijos apie Kazimiero Simonavičiaus universitetą: www.ksu.lt 

#KSUniversitetas #Daugiau_nei_universitetas #Vibelift #SMK