Tai puiki proga pagilinti profesines žinias, sustiprinti praktinius įgūdžius, bendrąsias, socialines ir užsienio kalbos kompetencijas. Be darbinės veiklos stažuotės metu vyksta ir pažintinė – kultūrinė programa. Mokiniai ir juos lydintys mokytojai gali pamatyti kai kuriuos šalies  miestus, jų lankytinas vietas. Susipažįsta  su kitos šalies nacionaliniais ir kultūriniai ypatumais, paveldu, tradicijomis ir papročiais. Įgyjama neįkainojama patirtis.

Projektų dalyviai 2022 metais jau aplankė kelis Europos miestus pagal vykdomą  Erasmus“+ programą.

Tenerifėje virėjų profesijos mokinai atliko  praktiką 2-jų Turquesa viešbučių restorano virtuvėse.  Taip pat   į Tenerifę buvo  išvykę šaltkalvio ir suvirintojo, dailiųjų tekstilės dirbinių gamintojo specialybių mokiniai. Kambarių tvarkytojai atliko trijų savaičių darbinę praktiką Kretoje, Retimno mieste BIO Siutes Hotel viešbutyje. Šiuo metu šeši virėjų specialybės  mokiniai atlieka praktiką Italijoje Rodi Garganico mieste „Touring“ viešbučio restorane.

Atlikus praktiką išduodami „Europass“ pažymėjimai ir sertifikatai, patvirtinantys apie jų tarptautinę profesinę patirtį.

Mokiniai teigia, kad mielai dar kartą dalyvautų Erasmus+ programos projektuose, kurių metu įgyjama neišdildoma patirtis ir patiriamos džiugios akimirkos.