Marijampolės kolegijos atstovai, pasipuošę mantijomis, nešini fakultetų ir aukštosios mokyklos vėliavomis, jau penktadienį dalyvavo šventinėje eisenoje bei dienų atidaryme. Eisenos metu skambėjo skambūs šūkiai, kuriuos skandavo tiek studentai, tiek dėstytojai, ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis – tokiu būdu parodant kolegijos tarptautiškumą. Kitą dieną, Poezijos parke buvo įsikūrusi aukštosios mokyklos palapinė, į kurią visus kvietė kolegijos bendruomenė: administracija, dėstytojai, studentai, studentų atstovybė. Jie ne tik konsultavo studijų klausimais, tačiau kvietė prisijungti į įvairias veiklas.
Itin daug susidomėjimo sulaukė Marijampolės regioninio STEAM atviros prieigos centro organizuotos veiklos. Čia buvo demonstruojami centro Mechatronikos / IT laboratorijoje turimi skirtingi robotukai ir pristatomos jų galimybės. Svečiai patys galėjo juos išbandyti suorganizuotų varžybų metu.
Kūrybiškumo ir medijų laboratorija kvietė planšetiniame kompiuteryje parašyti / nupiešti palinkėjimą miestui. Na, o į lauką išsikėlusioje Gamtamokslinėje laboratorijoje buvo galima sudėti cheminę Marijampolės miesto logotipo mozaiką iš natrio alginato pagamintų „ikriukų“.
Savo žinias buvo galima išbandyti ir viktorinoje, kurios metu lankytojai turėjo puikią progą susipažinti su aukštąja mokykla iš arčiau. Daug gerų emocijų suteikė ir dėlionė iš kubelių, kurioje buvo galima sudėti 4 paveikslus vaizduojančius Marijampolės kolegijoje siūlomas studijų programas, STEAM centrą, MarKo moksleivių akademiją ir kolegijos 20-mečio logotipą.
Visi apsilankiusieji Marijampolės kolegijos palapinėje neišėjo be dovanų. Už atliktas užduotis buvo dalinamos dovanos: išmaniosios apyrankės, išskirtinės užrašų knygelės, gertuvės, tušinukai, saldainiai, cukraus vata, graviruoti graikiniai riešutai ir daug kitų dovanų, kurios paliko dalyviams teigiamus prisiminimus apie aukštąją mokyklą.
Šiais metais Marijampolės miestas švenčia 230-ies metų jubiliejų. Dėl to džiaugiamės sugrįžusiomis miesto dienomis ir atgužėjusiu „Cukriniu festivaliu“, kuris nuskaidrino ne tik visos kolegijos bendruomenės narių kasdienybę, bet ir sudarė galimybę savo miestui priminti apie atsinaujinančią, tobulėjančią, augančią, koja kojon su inovacijomis žengiančią vienintelę aukštąją mokyklą Sūduvos regione – Marijampolės kolegiją.

Daugiau apie miesto dienas ir aukštosios mokyklos dalyvavimą jose, skaitykite čia.

Marijampolės kolegijos informacija