Dar šią savaitę kolegijoje buvo įgyvendinamas projektas „Outdoor with the EU“. Jo metu kolegijoje lankėsi svečiai iš Turkijos ir Čekijos: 4 turkų Denizli Yenisehir Anaokulu darželio atstovai, 4 čekų Mateřská škola ir 4 Pastelky darželio atstovai. Projekto metu buvo gilinamasi į Vaikystės pedagogikos programą, mokymą už mokymo įstaigos ribų, buvo lankomi darželiai, vedami seminarai, dirbtuvės.

Pavasario semestro metu Marijampolės kolegijoje lankėsi dėstytojos iš Latvijos „Liepaja University“ universiteto ir dėstytojai iš Turkijos „Bingol“ universiteto. Tokios vedamos paskaitos yra ne tik įdomios, tačiau įgautos žinios įsimena ilgesniam laikui.

Kolegijos atstovai, kartu su studentais vyko į užsienio šalis, įgyvendinant projektus. Vienas iš tokių projektų buvo Erasmus+ IndEra 4.0, kuris vyko Setubalyje, Portugalijoje. Projekto metu vyko praktinės studentų veiklos ir pristatymai taip pat projekto dalyviai nuo pirmosios vizito dienos įsitraukė į veiklas profesinėje Escola Professional de Setubal mokykloje, dalyvavo posėdžiuose, mokymuose, kūrė veiklas, paremtas PBL (Project Based Learning), susipažino su Escola Superior de Technology mokykloje įkurta LuBan mokymų robotikos laboratorija. Kito vizito metu kolegijos atstovai apsilankė Ispanijoje, kur projekto partnerių susitikime pristatyti nuveikti darbai, aptartos veiklos, pasidalinta studentų atliktomis užduotimis. Taip pat buvo aplankytas Malagos technologijų parkas, kur susipažino su Polo de Contenidos Digitales centro veikla. POLO DIGITAL MALAGA centre plėtojama 50 įvairių skaitmeninio turinio projektų, hub’uose ir laboratorijose verslą vykdo per 150 įmonių ar kūrėjų.

Galimybė dalyvauti tarptautiniuose projektuose studentams suteikia galimybę pažinti naujausias technologijas, prie jų prisiliesti, išmėginti, ugdytis viešojo kalbėjimo kompetencijas, lavinti anglų kalbos įgūdžius, kaupti tarptautinę patirtį, bei sukauptas žinias pritaikyti studijų dėstymo bei gerinimo procesuose.

Marijampolės kolegijos informacija