Ramūno Leono treniruojamas Lietuvos paralimpinės rinktinės plaukikas antradienio vakarą pelnė bronzą plaukdamas 100 metrų krūtine.

Po finalo Lietuvos plaukikas prisipažino pats nedėjęs per daug vilčių į šią distanciją. Nepaisant to, jam net pavyko dviem dešimtosiomis sekundės pagerinti asmeninį rekordą.

„Galima sakyti, kad tai tik antras mano startas plaukiant krūtine šiais metais. Esu net kiek pats nustebęs, nesitikėjau, kad pavyks atplaukti greičiau nei mano asmeninis rezultatas. Svarbu, kad treneris džiaugiasi, tai viskas liuks. Antra distancijos pusė buvo sunkesnė. Mano užduotis yra tobulėti ir baigti ją per 40 sekundžių. Reikia dar jėgų, kad antra distancijos pusė būtų tokia pati nebloga kaip ir pirma“, – sakė LSU Treniravimo sistemų studijų programos alumnas E. Matakas.

Pernai Madeiroje E. Matakas tapo šios rungties Europos čempionu. 23-ejų kauniečiui šis medalis – jau antrasis šių metų planetos pirmenybėse. Sekmadienį E. Matakas užsikabino sidabro apdovanojimą pagrindinėje savo rungtyje – 50 metrų laisvuoju stiliumi.

„Parateam Lietuva“ informacija