Besimokydami perprasite nesudėtingus kompiuterinės ir inžinerinės grafikos objektus, sugebėsite atlikti jų sudėtinių dalių projektavimo darbus, apimant informacinių ir leidybos technologijų taikymą, inžinerinių brėžinių, dvimatės ir trimatės kompiuterinės grafikos objektų ir jų projekcijų projektavimą ir redagavimą, trimačių objektų vaizdavimą ir komponavimą kompiuterinės grafikos programomis, grafinio dizaino raiškos priemonių taikymą, objektų vizualizacijų modeliavimą, mechaninių konstrukcijų, medinių konstrukcijų, baldų ir interjero detalių brėžinių ir statybinių konstrukcijų braižymą, rastrinių vaizdų kūrimą ir redagavimą, erdvinių kūnų projektavimą virtualioje aplinkoje, tinklapių kūrimą naudojant komandinio darbo lanksčias metodikas bei priemones.

Įgiję kvalifikaciją galėsite dirbti verslo įmonėse ar organizacijų padaliniuose, kurie teikia kompiuterinės ir inžinerinės grafikos objektų projektavimo paslaugas.

Vienas iš darbdavių, organizavusių VTMC mokinio praktiką, pasakojo: „Architektūros atelje” duris atvėręs praktikantas – būsimas kompiuterinio projektavimo specialistas – savo darbo rezultatais įrodė, kad turi pakankamus įgūdžius, reikalingus toliau tobulintis statinių projektavimo srityje, o kaip pradedantysis – ir pakankamai savarankiškas. Kolektyvas susipažino su išties motyvuotu ir gebančiu koncentruotis į pavestas užduotis jaunuoju kolega, – teigia įmonės direktorius Audrius Žigunis.

Siekiantys įgyti pirmą arba antrą kvalifikaciją gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas. Pretenduoti galitegalite, jei:

➖baigėte 10 klasių ir norite nušauti du zuikius: baigti gimnaziją ir startuoti darbo rinkoje.

➖baigėte 12 klasių ir nekantraujate pradėti karjerą vos po 10 mėn.

➖norite perskvalifikuoti (pirmą kartą!) ir pradėti viską iš naujo, tik žymiai sėkmingiau.

Plačiau apie programą skaitykite https://bit.ly/projektavimas

#Kompiuterinisprojektavimas #autocad #solidworks #vtmc #ProfesinisMokymas #ĮgykProfesiją #AteitiesProfesija