Papildomame priėmime dalyvauja stojantieji, iš naujo užpildę ir pateikę prašymus Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje (BPIS), jungiantis per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) tinklalapį. Papildomo priėmimo metu prašyme galima nurodyti ne daugiau, nei 6 pageidavimus. 

Kvietimus studijuoti planuojama skelbti rugpjūčio 10 d. iki 12 val., juos stojantieji ras prisijungę prie priėmimo informacinės sistemos, taip pat gaus nurodytu elektroninio pašto adresu. 

Studijų sutartis įstojusieji galės sudaryti elektroniniu būdu (nuo rugpjūčio 10 d. 15 val. iki 12 d.), arba atvykę į aukštąją mokyklą (nuo rugpjūčio 11 d. 8 val. iki 12 d.)

Pasitikrinti konkursinį balą galima čia: https://www.kurstoti.lt/kbs#/

Skaičiuoklėje konkursinis balas skaičiuojamas pagal 2022 m. priėmimo į universitetus ir kolegijas tvarką. Gautas balas palyginamas su 2021 m. stojimo konkursais (minimaliais balais, su kuriais stojantieji pernai PAGRINDINIO etapo metu buvo priimti Į VALSTYBĖS FINANSUOJAMAS VIETAS). Minimalus konkursinis balas universitetuose – 5.4, kolegijose – 4.3.