Valentinas ir Jokūbas yra pirmieji LSU studentai, išvykę studijuoti į JAV pagal „Erasmus+“ programą. Pirmasis išvyko Jokūbas, o pavasario semestrą prie jo prisijungė Valentinas. „Esu labai dėkingas Jokūbui už pažintį su Boizio universitetu (BSU) ir jo bendruomene. Priprasti buvo nelengva: kitoks studijų procesas, vertinimo sistema, tačiau Jokūbo dėka startas buvo paprastesnis“, – džiaugėsi Valentinas. Vaikinai įveikė atranka bei gavo galimybę įgyti tarptautinės patirties. Verta paminėti, jog jiems teko ir padirbėti, nes gaunama stipendija negalėjo padengti visų išlaidų skirtų pragyvenimui.

Didžiąją laiko dalį vaikinai praleido mokydamiesi ir sportuodami. Laisvalaikiu pavyko ir pakeliauti: Boizas pasižymi nuostabiu kraštovaizdžiu – miestas apsuptas kalnų ir upių.

Pasak LSU Treniravimo sistemų studijų programos studentų, jiems daugiausia naudos Boizio universitete davė sistemingas mokymasis, nuolatiniai atsiskaitymai ir įgytos praktinės žinios. „Norime padėkoti LSU už suteiktą galimybę pasisemti žinių bei užsienio praktikos, pažinti pasaulį ir susirasti draugų. Be to, norime paskatinti kolegas būti aktyviems, nebijoti naujų iššūkių garsinant Lietuvos ir LSU vardą“, – motyvuoja Jokūbas ir Valentinas.

Pasibaigus mainų semestrui J. Jurėnas įgijo asmeninio trenerio sertifikatą ir toliau atlieka asmeninio trenerio praktiką JAV. O V. Ulinas šį rudens semestrą tęsia studijas Boizio universitete ir išnaudoja visas „Erasmus+“ teikiamas galimybes!

Daugiau informacijos apie „Erasmus+“ programos konkursą rasite čia: https://www.lsu.lt/apie-lsu/tarptautiniai-rysiai/konkursai/