Laukiame, nes žinome, kad kiekvienas, kuris domisi automobiliais ar verslu čia gali rasti tai, kas ne tik praplės akiratį, bet ir suteiks stiprų teorinį bei praktinį pamatą tolimesniems gyvenimo žingsniams. O svarbiausia, mūsų bendruomenėje Tu ne tik mokysies, bet ir gyvensi įdomiai, nes mes neleidžiame laiko veltui. Mokydamasis mūsų mokykloje galėsi lankyti įvairius sporto užsiėmimus, o gal net prisijungti prie stiprios, Lietuvoje pripažintos, futbolo komandos. Jei Tavęs nedomina sportas – atsiveria puikios galimybės save realizuoti dirbtuvėse, kur patyrę savo srities specialistai išduos suvirinimo, šaltkalvystės ir kitas metalo apdirbimo paslaptis. Tiems, kurie savo ateitį sieja su lyderyste, pokyčių vadyba ar tiesiog planuoja pasukti verslo keliu, siūlome mokinių komiteto veiklą, kurioje įgysite ne tik organizacinių gebėjimų, bet kartu tapsite besikuriančios mokinių organizacijos dalimi.

 

Jei jau baigei pagrindinę mokyklą (8 klases), kviečiame mokytis I-oje gimnazinėje klasėje. Sėkmingai baigusiems I -ąją gimnazinę klasę, kitais mokslo metais yra galimybė gauti stipendiją, įgyti patrauklią specialybę bei įsitvirtinti darbo rinkoje.

 

Jei pradėjai mokytis gimnazijoje (9 ar 10 kl.), bet supratai, kad šiuo metu labiau nori siekti praktinių, o ne teorinių žinių, kviečiame įgyti pagrindinį išsilavinimą ir šaltkalvio profesiją.

 

Jei jau baigei dvi gimnazines klases (10 klasių), bet tvirtai nusprendei, kad nori ne tik vidurinio išsilavinimo, bet ir profesijos, kviečiame mokytis įvairių specialybių pagal poreikius ir norus:

 

·         Pramonės įmonių prekybos konsultanto;

·         Automobilių kėbulų remontininko;

·         Tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus;

·         Suvirintojo;

·         Metalo apdirbimo staklininko;

·         Staliaus;

·         Pramonės įrengimų remontininko;

·         Bankinių operacijų tvarkytojo.

 

Baigusius vidurinę mokyklą kviečiame įgyti šias specialybes:

·         Pramonės įmonių prekybos konsultanto;

·         Tarptautinių vežimų vairuotojo ekspeditoriaus;

·         Bankinių operacijų tvarkytojo;

·         Mokesčių inspektoriaus padėjėjo;

·         Logisto ekspeditoriaus;

·         Automobilių kėbulų remontininko;

·         Transporto priemonių pardavėjo-konsultanto.

 

Ateik ir suprasi, kad čia mokytis verta, nes mes dirbame tam, kad Tu būtum pasiruošęs gyvenimui!

 

Bendrojo ugdymo skyriaus vedėja

Marina Aladovičienė