Ne veltui mūsų Centro Facebook profilyje gausu žinučių su klausimais apie galimybes mokytis mūsų mokykloje, apie konkrečias specialybes arba tiesiog prašymų patarti.

Norinčiųjų mokytis dokumentų priėmimas Centre vykdomas visą vasarą, o čia besidarbuojanti šauni komanda stengiasi, jog kiekvienas būtų pasitiktas su šypsena, kad kiekvienas gautų atsakymus ir apsispręstų tapti mūsų bendruomenės dalimi. Toks nuoširdus darbas – vienas iš sėkmės garantų, bet kartu ir siekis nuo pat pradžių būsimiems mokiniams parodyti, jog bendravimas yra itin svarbus ir jį reikia puoselėti. Ne veltui pati Centro direktorė dr. Laimutė Anužienė priėmimo posėdžių metu stengiasi pabendrauti su kiekvienu – išklausyti, įsiklausyti, patarti. Ilgametė patirtis leidžia padėti gyvenimo kelio ieškantiems žmonėms ir kartu ugdyti asmenybes: konkurencingas darbo rinkoje, turinčias tvirtas pažiūras, besivadovaujančias krikščioniškomis vertybėmis.

Priėmimo komisijoje nebe pirmus metus besidarbuojantis Antanas Kukanauza teigia, jog nors klausimų sulaukia daug, bet džiugina tai, jog nemaža dalis būsimų mokinių žino, ko siekia ir nori tapti konkrečios profesijos specialistais. Inovatyvūs, modernūs mokymo būdai, kompetentinga bei nuolat tobulėjanti profesijos mokytojų komanda užtikrina tokias galimybes. Antanui pritaria ir jo kolegė Milda Lapinskienė, kuri nuoširdžiai pasakoja apie kiekvieną specialybę ir tikina, kad įvairaus amžiaus būsimieji mokiniai yra gan tikslingai orientuoti. Tikime, kad suteiksime visas galimybes tobulėti ir pateisinsime lūkesčius. Šiuo metu į Centro bendruomenę priimta daugiau nei pusė tūkstančio naujų narių. Jei ir jūs norite prisijungti – maloniai kviečiame.

Priėmimo komisijos darbo laikas:

Pirmadienį - Ketvirtadienį

10.00 - 16.00

Penktadienį:

10.00 - 15.00

Pietų pertrauka: 12.00 - 13.00

Dokumentų priėmimo komisija dirba 208 kabinete (Mokytojų kambarys, II aukštas) Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas.

Informacija telefonu: 8 37 32 41 72

El. paštas: priemimo.komisija@kaupa.lt

Priėmimui reikalingi dokumentai:

  • Išsilavinimo pažymėjimas (brandos atestato arba pagrindinio ugdymo pažymėjimo originalas)
  • Išsilavinimo pažymėjimas (brandos atestato arba pagrindinio ugdymo pažymėjimo kopija)
  • Paso, gimimo liudijimo ar asmens tapatybės kortelės kopija (vieno iš nurodytų dokumentų)
  • 4 fotonuotraukos
  • Sveikatos pažyma (086/a forma)
  • Užsienio kalbos kalbinės kompetencijos lygio nustatymo pažyma (nuo 2011 metų 10 kl.)
  • Papildomi dokumentai (santuokos; ištuokos; vairuotojo pažymėjimo; įvairių įgytų išsilavinimų kopijos ir kt.).

Svarbu, kad stojantieji nepilnamečiai individualaus pokalbio komisijoje dieną į Centrą turėtų atvykti su pilnamečiais globėjais (tėvais, broliais/seserimis, seneliais ir pan.), galinčiais liudyti mokymo sutarties sudarymo momentą.

Linkime Priėmimo komisijai darbingos vasaros, o visiems ieškantiems – surasti savo pašaukimą.