Povilas Isoda
LR Seimo kanceliarija – seimo narių padėjėjas sekretorius
Marijampolės savivaldybės tarybos narys

Visada svajojau būti politiku ir tam, kad pasiekčiau šį laiptelį, teko daug ir sistemingai dirbti, neretai negaunant už tai jokios materialinės naudos. Pirmas rimtas darbas man buvo Studentų atstovybės prezidento pareigos. Būtent studijų metais ir  susiformavo mano didžioji dalis praktinių įgūdžių bei atsirado noras tapti politiku. Vėliau teko dirbti Marijampolės kolegijoje Viešųjų ryšių specialistu, UAB „Agrochema“ pardavimų vadybininku, 2011 m. buvau išrinktas Marijampolės savivaldybės tarybos nariu ir nuo 2013 m. pradėjau dirbti apmokamą politinį darbą. Taip pat niekur neišvykdamas iš Marijampolės, Marijampolės kolegijoje, baigiau tęstines KTU studijas ir įgijau vadybos magistro laipsnį.


Raminta Ciūnytė
Socialinės pedagogikos absolventė

Įstojusi į Socialinės pedagogikos studijas nei karto nepasigailėjau dėl savo  sprendimo. Teko atlikti daug įvairių praktikų ir jau po keletos jų supratau, ko noriu iš gyvenimo. Vaiko dienos centras sveikiems ir negalią turintiems vaikams būtų puiki galimybė ne tik realizuoti save, bet ir padėti kitiems, tad, tikiuosi, ateityje man užteks ryžto jį įkurti. Marijampolės mieste socialinių paslaugų plėtra yra labai išvystyta, todėl norėčiau, kad nuo Marijampolės neatsiliktų ir mano gimtasis miestas – Alytus. Socialinio darbo magistro studijos leis man dar plačiau susipažinti ir geriau įsigilinti į vaikų, šeimų ir bendruomenių poreikius.


Evaldas Pitkauskas
Anglų kalbos pedagogas, Tarptautinių ryšių specialistas

Studijuodamas paskutiniame Anglų ir antrosios užsienio kalbos pedagogikos  kurse, jau po vienos iš profesinių praktikų mokykloje sulaukiau darbo pasiūlymų. Aukštas kalbų dėstytojų lygis Marijampolės kolegijoje padėjo man įvairiapusiškai įvaldyti anglų kalbą ir vėliau savo patirtimi dalintis su kitais. Anglų kalbos esu mokęs pasienio pareigūnus, dar dabar pagal visiškai naują  Lietuvoje „Direct“ metodiką  mokau angliškai kalbėti  suaugusius marijampoliečius.  Vėliau įsidarbinau Marijampolės kolegijoje Tarptautinių ryšių specialistu: šios pareigos man padėjo praplėsti akiratį ir pažinčių ratą, išmokau marketingo subtilybių. Manau,  dar nebaigus studijų svarbu turėti aiškią savo ateities viziją ir negailėti pastangų praktikai, nes juk ne paslaptis, kad darbdaviai visada pirmenybę teikia darbo patirtį turintiems žmonėms.

 

Vaida Giraitytė
LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrės patarėja

2004 m. baigiau Verslo vadybos studijas Marijampolės kolegijoje. Studijos neprailgo dėl čia dirbančių atsidavusių savo profesijai dėstytojų. Taip pat ssuprasti, kaip šio dalyko teoriniai aspektai gali būti igyvendinti vystant verslą laido suprasti praktiniai darbai. Suvokiant aukštojo mokslo svarbą, tęsiau studijas universitetuose. Tolimesnės mano studijos krypo viešojo administravimo linkme, o įgytos verslo vadybos žinios padėjo labiau suprasti viešojo administravimo modernizavimo ypatumus. Tokią patirtį pritaikiau dirbdama Marijampolės miesto savivaldybėje, o dabar – ir LR Seime.

Kęstutis Sabaliauskas
Informacinių sistemų specialistas

2004 metais Marijampolės kolegijoje baigiau Verslo informacinių sistemų studijų programą. Studijos Marijampolės kolegijoje ir veikla studentų atstovybėje suteikė daug naudingų įgūdžių, leidusių įgyvendinti savo tikslus.  Beveik visa laiką po studijų baigimo dirbau IT srityj


Dovilė Astrauskaitė
Renginių organizatorė ir vedėja

Kai tiki savo idėjomis, kiekviena veikla tampa miela ir prasminga. Niekada nežinai, kada tai taps tavo kasdienybe, atneš materialinę naudą. Studijavimas kolegijoje padėjo suvokti, jog langas į darbo rinką atsiveria dėka savo paties nusiteikimo ir užsispyrimo, pritaikant turimus planus, idėjas praktikoje. Renginių vedimas, organizavimas, darbas marketingo įmonėje ir nuolatinis bendravimas su žmonėmis „Camelia“ tinklo vaistinėje motyvuoja nuolat semtis žinių ir pamažu kurti tolimesnės karjeros planus.
 

Rūta Giedraitytė
Marijampolės ligoninės Ryšių su visuomene specialistė

Verslo informacinių sistemų studijas kolegijoje baigiau 2006 metais, tačiau visus trejus studijų metus darbavausi MKSA. Įgytas informatikos žinias bei sukauptą patirtį aktyviose studentiškose veiklose vėliau panaudojau dirbdama administratorės darbą. Nuo 2007 m. Šiauliuose mokiausi audiovizualinio meno subtilybių. Šių studijų metu gautos žinios tarnauja iki šiol, besidarbuojant fotografijos dėstytoja Marijampolės kolegijoje bei dirbant valstybinėje įstaigoje, viešųjų ryšių srityje.

 

Karolis Podolskis
Marijampolės savivaldybės tarybos narys
LR Seimo nario padėjėjas – sekretorius


Marijampolės kolegija man buvo puiki gyvenimo mokykla. Niekada nepamiršiu žmonių, kuriuos teko garbė pažinti studijuojant Socialinio darbo specialybę ir kurie padėjo man visapusiškai tobulėti. Esu jiems labai dėkingas. Baigęs kolegiją dirbau pagal specialybę Marijampolės apskrities viršininko administracijoje Švietimo, socialinių reikalų ir paslaugų priežiūros skyriaus vyresniuoju specialistu. Panaikinus Apskričių administracijas, įsidarbinau Marijampolės kultūros centre direktoriaus pavaduotoju. 2011 metais Marijampolės piliečių buvau išrinktas savivaldybės tarybos nariu, tais pačiais metais aktyvią politinę veiklą pradėjau ir įsidarbindamas LR Seimo kancialerijoje LR Seimo nario Albino Mitrulevičiaus padėjėju -sekretoriumi. Baigus Marijampolės kolegiją tęsiau ir studijas. 2010 metais įgijau Klaipėdos universiteto socialinio darbo universitetinį bakalaurą, o šiais 2013 – aisiais ir politikos mokslų magistrą Mykolo Romerio universitete.