Knygoje rasite tikslią ir išsamią informaciją apie tai, kaip stoti į užsienio valstybių universitetus ir kolegijas: svarbiausios datos, reikalingi dokumentai ir stojimo procedūros. Visa informacija apie studijas užsienyje pateikiama aiškiai, suprantamai ir išsamiai.

Išsamiai apie 25 šalis

Knygoje aprašoma apie priėmimo sąlygas ir kriterijus 25 šalyse, stojimo dokumentų paketus, stojimo datas, stojimo mokesčius ir mokesčius už mokslą, pragyvenimo išlaidas, studentų galimybes dirbti, studijas anglų kalba ir universitetų reitingus. Papildomai pateikiamas užsienio universitetuose naudojamų terminų žodynas, naudingas naršant universitetų svetainėse.

Aprašomos šalys: Jungtinė Karalystė, Airija, Prancūzija, Vokietija, Olandija, Danija, Švedija, Norvegija, Suomija, Latvija, Estija, Austrija, Belgija, Šveicarija, Italija, Ispanija, Portugalija, Lenkija, Vengrija, JAV, Kanada, Rusija, Japonija, Kinija, Singapūras.

Visa tai ir dar daugiau naudingų patarimų bei kitos aktualios informacijos besirengiantys važiuoti studijuoti į užsienį ras viename leidinyje!

Dokumentai, kurių gali prireikti stojant

Lietuvos jaunimas turi vis daugiau galimybių mokytis užsienio aukštosiose mokyklose. Tad ar jau apsisprendėte kurioje šalyje studijuoti ir kokių dokumentų gali reikėti stojant? Nors kiekvienoje šalyje aukštosios mokyklos yra pasitvirtinusios savo tvarką ir reikalavimus, bet dažniausiai pateikti reikalingų dokumentų sąrašas būna panašus.

Paprastai pildoma internetinė paraiškos forma (on-line application), rečiau popierinė paraiškos forma. Reikia pasidomėti, ar studijų šalyje yra naudojama universali visiems šalies universitetų tinkanti forma, ar reikia pildyti kiekvieno pasirinkto universiteto paraišką. 

Taip pat reikalingas motyvacijos laiškas ar rašinėlis apie save, gyvenimo aprašymas (CV) arba autobiografijos santrauka (resume).

Žinoma, būtinas ir brandos atestatas. Jį gali pakeisti akademinis išrašas (academic transcript), kai iki paraiškos pateikimo termino atestatas dar negautas. Kokių dar dokumentų reikia, rasite naujosios knygos skyrelyje „Dokumentų, kurių gali reikėti stojant, sąrašas“.

Ir daug naudingų patarimų apie tai, kaip planuoti metinį biudžetą, Kur Lietuvoje laikyti tarptautinius užsienio kalbų egzaminus, ką reikia žinoti apie studentų mainų programas bei kitos aktualios informacijos rasite naujojoje „Kur stoti užsienyje“ knygoje gausiai iliustruotoje nuotraukomis bei papildytoje naudingais internetiniais adresais.

Kur galima įsigyti

Knygą „Kur stoti užsienyje“ galima įsigyti knygynuose, prekybos centruose: „Maxima“, „IKI“, „Rimi“, „Norfoje“, „Narvesen“ parduotuvėse. Taip pat šią knygą galima užsisakyti elektroniniu paštu: reklama@kurstoti.lt.

 

facebook_logoKur stoti