Už įdomų ekologišką sprendimą – dviejų dienų kelionę burlaiviu į Liepoją laimėjo Klaipėdos turizmo mokykla!

Klaipėdos turizmo mokyklos dvylikos narių komandos sukurtas laivas yra sukonstruotas iš antrinių žaliavų, už šį laivo modelį socialiniame tinkle Facebook balsavo daugiau nei 2000 žmonių.

Laivas atitiko visus projekte numatytus reikalavimus kuriant jo modelį − sukurtas iš antrinių žaliavų; laivo ilgis: mažiausiai 50 cm; ant sukurto laivo korpuso užrašytas KU šūkis „Laisva mintis ir jūros dvasia“; visa komanda šmaikščiai ir nuotaikingai nusifotografavo prie sukurto laivo.

Sveikinimo ceremonijos metu Klaipėdos turizmo mokyklos komanda susipažino su universiteto burlaivio „Brabander“ kapitonu Valdemaru Vizbaru ir apipylė jį pasiruošimo kelionei klausimais. Komanda juokavo, kad jų kulinariniai gabumai ir įgytos turizmo žinios padės visiems darniai susibendrauti kelionėje. Kapitonas žadėjo laimėtojų komandai leisiąs pabandyti vairuoti laivą ir mokys dirbti visus galimus laivo įgulos darbus.

Be apdovanojimų neliko ir antroji komanda − VšĮ Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla, projekto finale taip pat sulaukusi didelio populiarumo ir surinkusi apie 1800 balsų. Šiai komandai projekto partneris Klaipėdos universiteto buriuotojų klubas „Halzas“ dovanojo 4 valandų pasiplaukiojimą jachta „Odisėja“ po Kuršių marias.

Nuotraukos Ritos Gorodeckienės