Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto mokslo entuziastai atvers duris į įvairias laboratorijas, kuriose bus demonstruojamos technologinės naujovės, naudojamos šiuolaikinėje pramonėje ir kitose srityse.

Maisto technologijų ir viešojo maitinimo katedros rengia „Maisto mokslo fiestą“, kurioje ekskursantai apžiūrės chemines laboratorijas ir atliks juslines analizes. Kaip atpažinti kvapą ir skonį? Ar tikrai juslės mūsų neapgauna?  Ekskursijoje dalyvausiantys  smalsuoliai  galės išbandyti maisto ekspertų vaidmenis ir sužinoti daugiau apie dietinės mitybos principus, dietinių patiekalų ir kokteilių gamybą.

Besidomintiems geografija ir panašiais dalykais Geodezijos katedra  pravers duris į sudėtingų matavimo technologijų pasaulį. Moksleiviai galės išbandyti interaktyvių žemėlapių kūrimą, atliks objektų aukščių nustatymo geodeziniais ir fotogrametriniais būdais tyrimą, galės apžiūrėti istorinių Kauno miesto žemėlapių parodą.

Patys jauniausi  lankytojai, apsilankę Kauno kolegijos “Tyrėjų naktyje”, kviečiami į robotukų kovas, kurias organizuoja Kompiuterinių technologijų katedra.

„Tyrėjų naktis“ yra išskirtinis renginys, kai daugelis Europos mokslo ir tyrimų laboratorijų atveria duris ir pabendrauti su visuomene išeina mokslininkai bei tyrėjai, kurie paprastai dirba uždarose laboratorijose ir mokslo centruose. Jau beveik dešimtmetį Tyrėjų naktis kasmet mokslo entuziastus kviečia susipažinti su įtraukiančiais ir intriguojančiais moksliniais tyrimais, inovacijomis bei išradimais.

Išsami programa ir registracija:
http://www.kaunokolegija.lt/%e2%80%9etyreju-nakti-kauno-kolegijos-mokslininku-eksperimentai/