Vasario 25 dieną  13 val. Kauno kolegijoje  (Pramonės pr. 22A, Kaunas) apie tai bus galima diskutuoti su sporto profesionalu Martynu Račkausku, kuris vadovauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygai. Kauno kolegija tęsia tradiciją organizuoti susitikimus su sporto profesionalais ir į atvirą renginį kviečia visus besidominčius ne tik tuo, kas vyksta aikštelėje, tačiau ir už jos ribų.

Diskusijoje jaunimo komandos vadovas Martynas Račkauskas pristatys kelią, kuri teko nueiti vystant trijulių krepšinį Lietuvoje. Neseniai surengtuose Lietuvos sporto apdovanojimuose, kuriuos organizavo  Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD), Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija (LSŽF),  Lietuvos vaikinų krepšinio 3x3 rinktinė apdovanota „Metų pergalės“ nominacija.

Kaip teigiama žiniasklaidoje, krepšinio atmaina, įprasta po pamokų kiemuose kamuolį bumbsintiems vaikams, tarptautiniu mastu debiutavo vos prieš ketverius metus – būtent inauguracinėse jaunimo olimpinėse žaidynėse Singapūre. Tarptautinei krepšinio federacijai (FIBA) nusprendus investuoti į gatvės krepšinį ir pamėginti ilgainiui paversti jį olimpine sporto šaka, pirmas pasaulio čempionatas surengtas 2012 metais.

Daugiau kaip 10 metų krepšinio labui  besidarbuojantis M. Račkauskas per savo karjerą dirbo Lietuvos krepšinio federacijoje (LKF), Šiaulių krepšinio akademijoje „Saulė“, A. Sabonio krepšinio centre. M. Račkauskas – vienas iš profesionalų, organizavusių 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionatą, 2012 metų Europos šešiolikmečių ir aštuoniolikmečių pirmenybes, septyniolikmečių pasaulio čempionatą ir 2013 metų devyniolikmečių merginų pasaulio čempionatą. 2008 metais Kūno kultūros ir sporto departamento jis buvo įvertintas „Už nuopelnus Lietuvos sportui“.