Studijuok užsienyjeEkonomikos sunkumų laikotarpis – puikiausias laikas studijuoti užsienyje!
Jeigu gyvenimas atrodo nelengvas dėl ekonomikos nuosmukio, galbūt būtų nebloga mintis kurį laiką sustoti ir investuoti į mokslą, savišvietą ir išvykti studijuoti į užsienį. Dream Foundation siūlo įvairias aukštos kokybės studijų programas Europoje.

„Kai būna geri laikai, visi esame užsiėmę savais darbais, veikla, bet, kai ateina sunkūs laikai, žmonės vėl atranda daugiau laiko ir apgalvoja savo vertybių skalę. Pradedame galvoti apie išsilavinimą, šeimą arba keliones,“ – sako vienas iš Dream Foundation įkūrėjų Sten Rinne.

Dream Foundation siūlo įvairias studijų galimybes tokiose šalyse kaip Danija, Nyderlandai, Ispanija, Graikija, Prancūzija ir Jungtinė Karalystė. Studijos vyksta pagrinde anglų kalba, o mokestį už mokslą dažnai padengia šalies vyriausybė.

„Su Dream Foundation siekiame studijas užsienyje padaryti lengvai pasiekiamas ir prieinamas kiekvienam, nes naudojame naujovišką pareiškimų pildymo sistemą internetu,“ – sako ponas Rinne.

„Labai naudinga bent vieną laipsnį įgyti kitoje šalyje, nes studijos užsienyje suteikia ne tik žinių, bet daug daugiau, kaip pavyzdžiui, įgyjamos pažintys visame pasaulyje, ugdomas savarankiškumas, nes pasitaikiusias problemas reikia spręsti pačiam. Tokią patirtį labai vertina daugelis darbdavių. Baigus universitetą ar tęsiamas studijas atsiras daugiau karjeros galimybių ir kitokia perspektyva ekonomikos sulėtėjimo metu,“ – prideda jis.

Šį pavasarį studentai turi galimybę skirtinguose Europos universitetuose įgyti bakalauro ar magistro laipsnį arba ten praleisti baigiamuosius studijų metus. Draugai visame pasaulyje, įdomios studijų programos, pripažinti profesoriai – visa tai galite pasiekiama vienu mygtuko paspaudimu.

Magistro programoje suteikiama galimybė rinktis iš daugiau nei 200 studijų programų 9 valstybėse, kur studijos vykdomos anglų kalba. Galima užsiregistruoti į daugybę įvairių programų – pradedant inovacijų valdymu, biotechnologija, inžinerija, vyno verslu, turizmu, tarptautine teise ir baigiant kultūra, menu, IT ir ekonomikos specializacijomis.

Tarp pasirenkamų universitetų rasite Aarhus universitetą – vieną iš 100 geriausių pasaulio universitetų. Mokestį už studijas padengs Danijos vyriausybė. Taip pat galite pretenduoti ir į Aberystwyth universitetą, kuris 2008 metais Jungtinėje Karalystėje užėmė pirmąją vietą pagal studentų pasitenkinimą. Be to, dar yra ir Liege universitetas Belgijoje, kur užsienio studentai mielai laukiami mokytis už 800 eurų mokestį per metus. Taip pat laukia ir visa eilė kitų aukštojo mokslo įstaigų.

Paskutiniųjų metų programos suteikia galimybę bakalauro studentams praleisti paskutiniuosius bakalauro studijų metus kitoje Europos Sąjungos valstybėje ir parsivežti bakalauro laipsnį iš užsienio universiteto, praleidus čia tik vienerius metus.

Galutinis terminas pretenduoti į daugelį programų yra gegužės 1d. Daugiau informacijos galite rasti Dream Foundation internetiniame puslapyje
www.dreamfoundation.eu
Stojimo mokestis yra 20 eurų. Nėra jokių papildomų įmokų ir mokesčių. Mūsų ankstesnė patirtis rodo, kad studentai turi išties puikių šansų būti priimti, todėl labai rekomenduojame dalyvauti ir bandyti stoti.

Pasinaudokite šia galimybe ir nepamirškite pakviesti savo draugų!

Dream Foundation - tai pelno nesiekianti Europos organizacija, kurios pagrindinė veikla – kurti galimybes, teikti informaciją ir remti studijas Europos Sąjungos šalyse, ir taip padėti išpildyti jaunimo svajones.

Sėkmės stojant!

Savas - studentų laikraštis