Originaliame masažo čempionate, kurį organizuoja Kauno kolegijos Medicinos fakultetas, kasmet jėgas išbando studentai iš Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų. Šiais metais dėl nugalėtojo titulo varžysis 12 būsimųjų kineziterapijos ir grožio specialistų, studijuojančių Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje, Daugpilyje.

Dvylika jaunuolių, pasirinkę studijas įvairiose Lietuvos kolegijose ir užsienio mokyklose, savo meistriškumą įrodinės atlikdami privalomosios ir laisvosios programos užduotis. Privalomojoje programoje studentai turės atskleisti klasikinio masažo įgūdžius, o laisvojoje programoje bus galima demonstruoti pasirinktą masažo techniką. Užsiregistravę dalyviai žada pademonstruoti akmenų, rožių terapijos, Lomi lomi ar Thai Chi masažo technikas.

Praėjusiais metais vykusiame čempionate masažo iššūkį  išdrįso priimti žinomi Lietuvos vyrai: legendinis Lietuvos krepšinio rinktinės masažuotojas Juozas Petkevičius, Kauno politikas Stanislovas Buškevičius, šokėjas Saulius Skambinas, Kauno muzikinio teatro tenoras Mindaugas Zimkus ir kiti.

16-18  metų perspektyvūs sportininkai iš Kinijos beveik du mėnesius treniruojasi Lietuvos krepšinio federacijos ir Kinijos krepšinio federacijos iniciatyva surengtoje stovykloje. Kinų vyriausiuoju treneriu tapo Lietuvos jaunių (U-18) rinktinės strategas S. Štombergas ir vyrų rinktinės fizinio rengimo treneris Sigitas Kavaliauskas.