Studentų konsultantų komanda nuo pirmadienio atsakinėja į stojančiųjų klausimus
 
Nuo liepos 13 dienos, pirmadienio, LSAS paruošta studentų konsultantų komanda jau antrus metus kviečia stojančiuosius užduoti rūpimus klausimus apie studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose. Visą savaitę telefonais ir internetu bus teikiama informacija apie aukštąsias mokyklas, jų siūlomas studijas, priėmimo bei studijų tvarką.
 
Priėmimo į aukštąsias mokyklas laikotarpiu svarbiausiais klausimais stojantiems tampa priėmimo į aukštąsias mokyklas kriterijai, gyvenimo ir studijų sąlygos aukštosiose mokyklose, studijų kokybė, pereinamieji balai, socialinės garantijos, specialybių pasirinkimas ir daugybė kitų.
 
Visą šią informaciją, bendradarbiaudama su aukštųjų mokyklų studentais ir atsakingais asmenimis priėmimo komisijose, liepos 13-17 dienomis suteiks LSAS suburta ir specialiai apmokyta konsultantų komanda, su kuria bus galima susisiekti telefono numeriais 8 606 14 000, (85) 231 30 30, „skype“ kanalu „lsaskonsultantai“, el. paštu konsultantai@lsas.lt, o liepos 15 dieną, trečiadienį, nuo 11 iki 15 valandos komanda įsikurs kavinėje Coffee Inn (Trakų g. 7), kur bus galima gauti gyvą konsultanto pagalbą.
 
„Aukštosios mokyklos deja ne visada yra linkusios pateikti visą stojančiajam aktualią informaciją, todėl jau dabar sulaukiame abiturientų klausimų apie studijų finansavimą, aukštąsias mokyklas ir studijas jose. Praeitų metų patirtis rodo, kad į konsultantus besikreipiantys studentai studijas renkasi rimtai ir atsakingai bei konsultantų komandos pagalba pasiteisina ir yra tikrai reikalinga“, - komentuoja LSAS prezidentė Indrė Vareikytė.
 
Praeitais metais į LSAS konsultantų komandą kreipėsi beveik 600 stojančiųjų. Konsultantų komandos nariai yra patys aukštųjų mokyklų studentai, geriausiai žinantys, kokios informacijos trūksta norintiems studijuoti ir yra pasiruošę atsakyti į klausimus, susijusius su priėmimu į aukštąsias mokyklas ir studijų tvarka jose bei suteikti kitą dominančią informaciją.
 
Primename, kad LSAS visada ragino studijas rinktis atsakingai, o aukštąsias mokyklas pateikti visą objektyvią ir abiturientams aktualią informaciją apie aukštąją mokyklą ir studijas joje – dėstytojus, dėstymo metodiką, mokymosi ir gyvenimo sąlygas, baigusiųjų aukštąją mokyklą įsidarbinimo rodiklius, atlyginimo vidurkį ir kita. LSAS taip pat kviečia būsimus studentus atkreipti dėmesį į www.lsas.lt tinklalapyje pateiktus 10 klausimų, kuriuos verta užduoti renkantis studijas.