Klaipėdos universitetas – modernus Lietuvos universitetas, įsikūręs prie Baltijos jūros kranto. Modernus – mąstantis inovatyviai ir veikiantis aktyviai, toks, kurio kiekviena diena tikslingai orientuota į visuomenės poreikius. Studijų ir mokslo tarptautiškumas atveria kelius į pripažinimą visuomenėje, dėl globalių pokyčių tampančioje ir internacionaline, ir tarpkultūrine.

Jūrų technikos fakultetas siekia prisitaikyti prie regioninėje pramonėje įgyvendinamų veiklų, kurios seniai perkopė nacionalines ribas ir veikia globaliai. Didžiuojamės savo absolventais, kurie atkakliu darbu, žiniomis palaiko įmonių ir verslo konkurencingumą, kuria naujas darbo vietas, generuoja reikšmingą Lietuvos BVP dalį.

Laikai keičiasi, o su jais keičiasi ir inžinerijos specialistų rengimas. Iš esmės atnaujinome Jūrų technikos fakulteto studijų laboratorinę bazę, tapome aktyvesni mokslinėje ir projektinėje veiklose, tačiau studentų skaičius mažėja. Reorganizuojamės, jungiame fakultetus, stambiname katedras, bet dar nesusitarėme, kaip reikėtų keisti studijų programas, kaip ir ko mokyti, fokusuoti mokslinių tyrimų, kursinių projektų ir baigiamųjų darbų tematikas.

Šiuolaikiškame universitete turi būti išlaikytas balansas ne tik tarp mokslo ir studijų, bet ir tarp smalsumo tenkinimo bei naudos visuomenei. Nepamirštame savo misijos tarnauti visuomenei, todėl manome, kad atėjo laikas paklausti, ką mano mūsų absolventai ir jų darbdaviai bei mokslinių tyrimų užsakovai.