Aštuntus metus konkursą organizuojantis Kauno kolegijos Medicinos fakultetas kviečia kauniečius ir miesto svečius nemokamai apsilankyti renginyje ir pasigrožėti jaunų vizažo meistrų pasirodymais. Praktika rodo, kad konkursinėse makiažo rungtyse nestinga išradingų sprendimų, panaudojant neįprastus daiktus ar technikas: užtrauktukus, plunksnas, žvynelius, akmenėlius, augalus ir kitas puošmenas.

Dėl nugalėtojų titulo susirungusios studentės turės pademonstruoti profesionalius makiažo atlikimo įgūdžius ir gebėjimą perprasti konkurso temą. Šiai metais organizatoriai kviečia dalyves išbandyti jėgas interpretuojant temą: „Grožio kerai“.

Jau keletą metų iš eilės konkurso dalyviai jėgas išbando ir nagų dailės rungtyje, kurioje turi dekoruoti abi modelio rankas, naudodami šiam darbui skirtas priemones.

Konkursantų pasirodymus vertina profesionalūs kosmetologai, televizijos visažistai, aprangos dizaino specialistai, vadovaudamiesi specialiais kriterijais  –  dizaino kompozicija ir išdėstymu, darbo technika, spalvų derinimo sėkme, darbo atitikimu konkurso temai ir kt.

Anot „Grožio metamorfozių“ organizatorių, pagrindinis dėmesys kosmetologijos studijose dažniausiai skiriamas veido ir kūno gydomosioms procedūroms, tačiau tokio pobūdžio konkursai suteikia progą įvertinti grožio, estetikos aspektus ir svarbiausia – jauniems specialistams galimybę pasirodyti visuomenei, įvertinti savo jėgas.