Konkurso laimėtojus rinko iš Švietimo ir mokslo ministerijos, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro, Švietimo mainų paramos fondo ir Lietuvos pramoninkų konfederacijos atstovų sudaryta komisijos.

 

„Kokybiškas praktinis mokymas yra profesinio mokymo sėkmės garantija. Todėl labai skatiname specialistus rengiančias įstaigas stiprinti bendradarbiavimą su verslu ir darbdaviais, kad patys darbdaviai aktyviai dalyvautų ruošiant būsimus specialistus: sudarant mokymo programas, vertinant įgytus įgūdžius, organizuojant praktikas ir, žinoma, įdarbinant. Ir džiaugiamės Jūsų pasiektais rezultatais“, - 2014 m. šventinėje konferencijoje sveikindamas konkurso laimėtojus sakė tuometinis Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

 

Apdovanota 10 sėkmingiausiai prie darbo rinkos prisitaikančių profesinio mokymo ir verslo partnerystės pavyzdžių. Tarp jų Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras ir asociacija „INFOBALT“ – už visiškai naują informacinių technologijų specialistų rengimo programą. Mokymo centre įkurtoje „INFOBALT IT akademijoje“ ruošiami labiausiai IT sektoriui reikalingi Java programuotojai. Mokinių atrankose dalyvauja ir pagrindinius Java programuotojo mokymo programos modulius dėsto įmonės „EIS Group Lietuva“ atstovai. 

 

Rengiant tekstą remtasi Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyriaus pateikta informacija