EURHODIP asociacija vienija apie 150 mokyklų, rengiančių turizmo ir svetingumo srities specialistus, iš 39 valstybių. Kasmet asociacija rengia aktualios tematikos konferencijas. Praėjusių metų konferencija, kurią organizavo Utenos kolegija, vyko Lietuvoje. Utenos kolegiją EURHODIP asociacija paskelbė ,,Metų mokykla 2014“. Šių metų EURHODIP konferencija tema ,,Turizmas Viduržemio jūros baseine:  švietimo iššūkiai ir perspektyvos" buvo surengta Tel Avive, Izraelyje.

Konferencijos metu yra organizuojamas Marianne Muller konkursas, kuriame dalyvauja tarptautinės studentų komandos. Norintys patekti į konkursą studentai rašo motyvacinius laiškus. Šįmet konkurso rengėjai gavo 40 laiškų iš įvairių šalių studentų. Iš jų buvo atrinkti 9, tarp kurių - ir Utenos kolegijos  studentė Laura Markevičiūtė, vienintelė atstovė iš Baltijos šalių (Lietuvos, Latvijos ir Estijos).

Studentai, suskirstyti į tris komandas, turėjo atlikti konkursinę užduotį. Komanda, kurią sudarė Lietuvos, Didžiosios Britanijos ir Kazachstano Respublikos atstovės, parodė puikias profesines ir anglų kalbos žinais ir laimėjo  I-ąją vietą.

,,Šis konkursas - didelis iššūkis mano gyvenime, suteikęs man daugiau pasitikėjimo savimi ir neįkainojamos patirties. Nors esu vilnietė ir mano gimtajame mieste didelis aukštųjų mokyklų pasirinkimas, džiaugiuosi, kad pasirinkau studijas būtent Utenos kolegijoje. Utenos kolegija yra visateisė EURHODIP asociacijos narė, todėl studijuojantiems čia yra puikios galimybės dalyvauti asociacijos renginiuose bei išbandyti jėgas tokio aukšto lygio tarptautiniame konkurse,“ – sako Laura, po konkurso jau besiruošianti išvykti į praktiką Graikijoje.

Nuotraukoje: iš kairės - Laura su komandos drauge džiaugiasi pergale.