VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre, paslaugų profesinio mokymo skyriuje organizuojame  kirpėjo ir higieninės kosmetikos kosmetiko specialybių mokymą mokiniams, siekiantiems įgyti profesiją ir ateityje dirbti ar kurti savo verslą grožio srityje.

Siekiame parengti profesionalius grožio srities specialistus, gebančius demonstruoti įgytas žinias ir supratimą apie kliento odos, plaukų, nagų būklę, estetinių poreikių, kosmetinių medžiagų, priemonių, įrankių bei įrangos parinkimą ir taikymą, grožio paslaugų kokybės vertinimą ir technologines naujoves, gebančius bendrauti ir bendradarbiauti, prisitaikyti prie nuolat kintančių gyvenimo sąlygų, nuolat tobulinančius savo profesines ir asmenines kompetencijas.

 Mes nuolat keičiamės ir tobulėjame, ieškome naujausių mokymo metodų, greitai reaguojame į grožio industrijos naujoves, taikome ir diegiame jas profesinio mokymo procese, nuolat dalyvaujame respublikiniuose meistriškumo konkursuose, čempionatuose, parodose.

Šiuo metu VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre, grožio paslaugų profesijų mokosi  254 mokiniai. Šias specialybes ypač noriai renkasi mokiniai, turintys vidurinį išsilavinimą.

Vaikinai ir merginos, kuriems nesvetimas grožis, estetika, naujovių paieškos, laukiame Jūsų VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centre, adresas Staniūnų g. 68, Panevėžys. Informacijją galite rasti mokyklos tinklalapyje www.panprc.lt arba facebook paskyroje.

Būkite tikri, grožis visada madingas!