Justina Sinkevičiūtė, Burnos higienos studijų programos studentė: ,,Į Utenos kolegiją atvykau iš Vilniaus ir nesigailiu dėl savo pasirinkimo. Studijuodama čia sutikau labai profesionalių dėstytojų, įgijau nuoširdžių draugų ir įsiliejau į aktyvią Studentų atstovybės veiklą. Nuobodžiauti čia tikrai nėra kada...“

Šarūnas Velička, Transporto verslo studijų programos studentas: ,,Draugiški dėstytojų ir studentų santykiai, įdomios paskaitos ir praktiniai užsiėmimai, galimybė dalyvauti įvairiuose renginiuose – visa tai galima rasti kolegijoje. Ypač vertinu nuoširdžią ir geranorišką atmosferą ir didelį dėmesį kiekvienam studentui.“

 

Inguna Semule, tarptautinės jungtinės Svetingumo vadybos studijų programos studentė: „Bestudijuodama Rezeknės aukštojoje mokykloje pagal Erasmus programą atvykau į Utenos kolegiją atlikti praktikos. Man čia labai patiko, todėl įstojau į Svetingumo vadybos studijų programą, kurią baigusi gausiu dviejų valstybių – Lietuvos ir Latvijos – aukštųjų mokyklų diplomus“.

 

Tautvydas Kamsiukas, Maisto produktų technologijos studijų programos studentas: „Pasirinkau šias studijas, nes dabar technologijų sričių specialistai yra ypač paklausūs darbo rinkoje. Studijuoti yra labai įdomu, daug sužinome ne tik per paskaitas, bet ir išvykose į maisto pramonės įmones, kur susipažįstame su įvairiais technologiniais procesais“.

Laura Ramoškaitė, Kineziterapijos studijų programos absolventė: „Studijas kolegijoje verta rinktis tiems, kurie nori greičiau tapti savarankiškais. Po praktikos buvau priimta dirbti pagal specialybę poilsio ir seminarų centre „Dubingiai“. Kolegijos absolventams yra sudarytos palankios tęstinių studijų galimybės, todėl šiuo metu siekiu ir universitetinio išsilavinimo“.

Laura Markevičiūtė, Turizmo ir viešbučių administravimo studentė: ,,Į Uteną studijuoti atvykau iš sostinės. Studijuodama kolegijoje turiu progos pamatyti pasaulio: teko dalyvauti verslo praktinio mokymo firmų mugėje Čekijoje, o ypač dideliu gyvenimo iššūkiu tapo dalyvavimas tarptautiniame Marianne Muller konkurse, vykusiame Tel Avive (Izraelis). Tikiuosi, kad įgytos tarpkultūrinio bendravimo pamokos, patobulintos anglų kalbos žinios bus naudingos mano profesinėje veikloje“.