Nori kurti savo verslą ar įsilieti į solidžios verslo organizacijos veiklą?
Tapk rinkodaros guru Vilniaus Verslo Kolegijoje!
 
Verslo vadyba ir marketingas - viena seniausiai vykdomų studijų programų VVK. šiemet atnaujintoje programoje gausu dalykų reikalingų šių laikų marketingo specialistams. Be klasikinės rinkodaros ir verslo valdymo didelis dėmėsys skiriamas elektroniam marketingui, o taip pat ir socialinėms medijoms.
 
Studijų dalykai šioulaikiniam rinkodaros specialistui
 
Atnaujintoje studijų programoje mokoma tai kas svarbiausia šių laikų rinkodaros specialistui: e-marketingo, marketingo komunikacijos ir tyrimų. Šiandienos rinkodaros specialistai taip pat negali apsieiti be rašytinės komunikacijos, informacinių technologijų, verslo organizavimo ir kitų dalykų dėstomų VVK. 
 
Projektinio mokymo dėka turėsite retą galimybę visų 3 studijų metų laikotarpiu praktiškai ieškoti ir modeliuoti verslo sprendimus, taikant įgytas žinias. Būsite pasirengę spręsti realias įmonės problemas, analizuosite rinkos bei klientų poreikius, rūpinsitės teikiamų paslaugų kokybe, taikysite projektų valdymo technikas bei šiuolaikinius technologinius sprendimus.
 
Karjeros perspektyvos
 
 
Baigę verslo vadybos ir marketingo studijas jūs gebėsite įkurti savarankišką verslą, jį valdyti ar įsilieti į solidžios verslo organizacijos veiklą. Galėsite užimti pardavimo, projektų, klientų aptarnavimo vadybininko, komunikacijos specialisto pareigas,  gamybos, prekybos bei paslaugų įmonėse, personalo, marketingo, komunikacijos ir kituose funkciniuose padaliniuose, viešųjų ryšių, reklamos agentūrose.
 
Studijų programa: Verslo vadyba ir marketingas
Suteikiamas laipsnis: Verslo administravimo profesinio bakalauro laipsnis ir vadybininko kvalifikacija
Studijų sritis: Verslas ir ekonomika
Trukmė: Nuolatinės 3 metai, Ištęstinės (savaitgalinė arba ciklinė) 4 metai. 
Kreditai (ECTS) 180
Inovatyvus mokymo būdas: projektinis mokymas
Svarbu: 9/10 REKOMENDUOJA STUDIJAS VVK 
 
Daugiau apie šią studijų programą: kolegija.lt/VVM
 
Kiti domėjosi šiomis studijų programos: