1. Aukšta studijų kokybė: Kanados švietimo sistema yra viena geriausių pasaulyje!  Kanados universitetų išduoti diplomai pripažįstami tarptautiniu lygiu.

2. Didelė vertė už mažą kainą: mokestis už mokslą ir pragyvenimo išlaidos Kanadoje žemesnės nei kitose šalyse, įskaitant ir Jungtines Valstijas, Australiją bei Jungtinę Karalystė.

3. Aukštosios technologijos: Kanados švietimo aplinka, mokslo ir technologijų prasme, yra viena pažangiausių pasaulyje.

4. Gyvenimo kokybė: Jungtinių Tautų vertinimu, Kanada įvardinama kaip viena geriausių šalių gyventi! Kanada yra viena saugiausių, taikiausių ir politiškai stabiliausių pasaulio valstybių.

5. Aktyvus universitetų miestelių gyvenimas: Kanados universitetų miesteliuose galima rasti viską! Be viso kito čia galima rasti pasaulinio lygio bibliotekas, puikias sporto sales, koncertų sales, meno galerijas, studentų kavines, radijo stotis bei studentų laikraščius.

6. Kalbų mokymo lyderiai: būdama daugiakalbe ir multikultūrine bendruomene, Kanada visame pasaulyje pripažįstama kalbų mokymo lydere.  Galite rinktis studijas anglų, prancūzų arba iškart abiem kalbomis!

7. Galimybė dirbti po studijų baigimo ir studijų metu universiteto miestelio ribose.

8. Visuomenės įvairovė: Kanada yra multikultūrinė, atvira ir svetinga šalis, kurioje įvairovė skatinama, o skirtumai gerbiami.  

9. Neprilygstama gamta, miestai ir klimatas: Kanadoje, antrojoje pagal dydį pasaulio valstybėje, rasite ir gyvybingus miestus, ir didingus nepaliestos gamtos plotus bei skirtingas klimato zonas.  Čia kiekvienas gali rasti kažką sau.

10.  Mes jūsų laukiame!  Kanados koledžai ir universitetai mielai priima užsienio studentus, praturtinančius mokslo aplinką ir įnešančius į auditorijas naują požiūrį ir naujas patirtis.