Balandžio 20 d. 10:00 val.

Vyks vieša organizacijos "Islamas visiems" atstovų paskaita, kurios metu bus pasakojama apie musulmonų kultūrą, supažindinama su musulmonų bendruomenės veiklomis Lietuvoje. Susitikimas organizuojamas Administravimo ir paslaugų skyriaus (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius) Posėdžių salėje (307 kab.).

 

Balandžio 20 d. 12:00 val.

Atidaroma fotomenininkės Neringos Rekašiūtės paroda "Islamas Lietuvoje". Londono Midlsekso universitete fotografijos studijas baigusi fotografė N. Rekašiūtė, Lietuvoje labiausia žinoma kaip socialinių projektų "Mes. Moterys", "Moterys kalba", "Superherojės" autorė, atsigręžianti į žmonių gyvenimus ir problemas. Jos darbų paroda bus eksponuojama Administravimo ir paslaugų skyriaus (Pamėnkalnio g. 11. Vilnius) Posėdžių salėje (307 kab.) iki balandžio 22 d. 
 

Balandžio 21 d. 10:45 val.

Organizuojama apskritojo stalo diskusija tarp mokymo centro mokinių ir islamą išpažįstančios bendruomenės narių. Organizuojamas musulmonų kultūros pristatymas bei tradicinės vaišės. Susitikimo vieta - Administravimo ir paslaugų skyrius (Pamėnkalnio g. 11, Vilnius), 108 kab.

 

Atvykimą į parodos atidarymą  ir / ar viešą paskaitą kviečiame suderinti su socialiniu pedagogu Tomu Morkūnu tel. 8 621 04547.

 

Islamas Lietuva