Diplomai įteikti 37 absolventams, kurie profesinį mokslą Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centre pasirinko specialybes jau baigę 12 klasių. Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikai,energetinių sistemų elektronikai bei socialinio darbuotojo padėjėjai mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyriuje mokėsi du metus. Kvalifikacijos pažymėjimai ir profesinio mokymo diplomai jiems įteikti po atliktos praktikos įmonėse bei išlaikius teorinį ir praktinį kvalifikacinius egzaminus. 

 

 

Energetikos ir mechatronikos skyriuje taip pat mokomi šių profesijų specialistai: socialiniai slaugytojai, elektroninių įrenginių surinkėjai ir derintojai, metalo apdirbimo staklininkai, programinės įrangos testuotojai, žiniatinklio programuotojai bei JAVA programuotojai.

 

 

Priėmimas į šias specialybes vykdomas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyriuje nuo gegužės 23 d. iki rugsėjo 9 d. Priėmimo komisijos kontaktus ir kitą reikalingą informaciją rasite (čia).

 

Daugiau renginio akimirkų (čia)

Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras | www.vtvpmc.lt