Administravimo ir paslaugų skyrius, įsikūręs Vilniaus senamiestyje, - tai didžiausias Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro teritorinis padalinys, kuriame kasmet mokosi daugiau nei 600 jaunuolių ir suaugusiųjų. Skyriuje rengiamas specialybių spektras, apima įvairias sritis: IT ir kompiuterija, verslas ir administravimas, finansai, menai, reklama bei leidyba. Paskutiniais metais skyriuje atsirado daugiau IT, menų bei vizualinių technologijų specialybių, todėl nuo rugsėjo 1 d. skyrius pakeis pavadinimą - Vilniuje duris atvers pirmoji Informacinių ir vizualinių technologijų mokykla. 

 

Stojančiųjų po 10 ir 12 klasių priėmimas vykdomas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Administravimo ir paslaugų skyriuje vykdomas nuo gegužės 23 d. iki rugsėjo 9 d. Priėmimo komisijos kontaktus ir kitą reikalingą informaciją rasite (čia).  Mokslas pasirinkusiems pirminio profesinio mokymo programas yra nemokamas. 

 

Registracija internetu: konsultuokis priėmimo klausimais ir pirmas gauk aktualiausią informaciją (čia). Daugiau informacijos skyriaus internetinėje svetainėje www.vtvpmc.lt

 

Daugiau renginio akimirkų rasite multimedijos paslaugų teikėjo specialybės mokinio, fotografo Egidijaus Stasiūno parengtame fotoreportaže (čia).