Pagal Erasmus+ Leonardo da Vinci mobilumo projektą Nr. 2015-1-LT01-KA102-013240 „Užsienio praktika mažiau galimybių turintiems mokiniams“ centro mokiniai dirbo mokyklos Stiftung Rahabilitationszentrum "Thüringer Wald" metalo dirbtuvėse. Gyveno mokyklos internate.  

Mokiniams buvo skirta užduotis - pagaminti žaidimą iš aliuminio, kuris vadinasi "Ketvirtas pergalingas" ir dvi lėkštutes – vazeles iš vario, reikalingas žaidimo žetonams sudėti.  Kartu su centro mokiniais tokius žaidimus darė ir vokiečių mokiniai. Kiekvienas pagamino žaidimą sau, jį galėjo vežtis namo. 

Mokiniai mokėsi gaminti rožes iš vario. Centro  mokiniai rožes gaminti moka, bet darbo technologija su plienine ir varine skarda skiriasi, tad mokiniai buvo patenkinti, kad įgijo papildomų įgūdžių. 

Vizito metu grupė lankėsi kalvėje, kur mokiniai galėjo pasigaminti suvenyrą sau. 

Mokiniai apsilankė dviejose metalo apdirbimo gamyklose. Vienoje iš jų gaminami stabdžiai ir amortizatoriai automobiliams, tame tarpe ir Formulės-1 varžybų bolidams.

Paskutinę darbo dieną mokykloje buvo surengtas projekto rezultatų pristatymas, kuriame dalyvavo mokyklos direktorius, mokiniai, mokytojai, spaudos atstovai.