Būsimi gebėjimai. Asmuo, įgijęs elektroninių įrenginių surinkėjo ir derintojo kvalifikaciją, turi gebėti braižyti, skaityti techninę dokumentaciją, eksploatuoti ir prižiūrėti elektroninius įrenginius, naudotis matavimo ir kontrolės prietaisais, elektroninių įrenginių surinkimo, montavimo ir derinimo įrankiais bei įranga, matuoti ir skaičiuoti elektroninių įrenginių ir elementų parametrus ir charakteristikas, parinkti ir paruošti elektroninius elementus ir elektros mechaninius įtaisus mechaniniam montavimui, montuoti ir derinti automobilių bei patalpų apsaugos sistemas ir įrenginius, surinkti elektroninės aparatūros mazgus, blokus, įrenginiusžinoti elektroninių įrenginių paruošimo, surinkimo, montavimo, derinimo ir priežiūros darbų metodus, elektrosaugos ir saugos darbe reikalavimusmokėti dirbti kruopščiai, atsakingai ir savarankiškai, efektyviai bendrauti su klientais ir kolegomis.

 

Karjera. Įgiję elektroninių įrenginių surinkėjo ir derintojo kvalifikaciją asmenys gali dirbti elektroninių įrenginių surinkėjais ir derintojais telekomunikacijų bei kitose įmonėse, kurių veikla susijusi su elektroninės aparatūros gamyba, montavimu, surinkimu, eksploatavimu, taip pat automobilių ir patalpų apsaugos sistemų montavimo ir priežiūros firmose, gali steigti savo įmonę, dirbti individualiai ir komandoje arba vadovauti grupės darbui.

 

 

Specialybės dalykai

 

 

Bendrakultūriniai dalykai

Elektroninės aparatūros surinkimo ir montavimo technologija (200 val.)

Informacinės technologijos

(120 val.)

Elektronikos pagrindai (200 val.) Kūno kultūra (80 val.)
Puslaidininkiai prietaisai ir mikrograndynai (160 val.) Civilinė sauga  (20 val.)
Matavimai elektronikoje (110 val.)

Ekonomikos ir verslo pagrindai

(60 val.)

Elektronikos medžiagos (40 val.)

Darbuotojų sauga ir sveikata

(40 val.)

Elektrotechnika (100 val.)

Specialybė užsienio kalba

(40 val.)

Braižyba ir brėžinių skaitymas (60 val.)

Lietuvių  kalbos kultūra

ir specialybės kalba (40 val.)

Automobilių apsaugos sistemos ir įrenginiai arbapatalpų apsaugos sistemos ir įrenginiai (130 val.)  Estetika (20 val.)
Automobilių apsaugos sistemų montavimasarba patalpų apsaugos sistemų montavimas (180 val.)  

 

Priėmimas vykdomas Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Energetikos ir mechatronikos skyriuje nuo gegužės 23 d. iki rugsėjo 9 d. Priėmimo komisijos kontaktus ir kitą reikalingą informaciją rasite (čia).

 

Daugiau: kitos specialybėspriėmimo tvarkamokymosi sąlygosbendrabutis,sėkmės istorijos.