„Prisipažinsiu, baigęs mokyklą, nežinojau, kuo noriu būti. Tuo metu specialybę profesinėje mokykloje rinkausi gana atsitiktinai, tačiau ilgainiui mokydamasis susipažinau su daugiau ten dėstomų įdomių sričių – ypatingai susidomėjau metalo apdirbimu.

Labiausia jaudinantis momentas – savo rankomis pagaminti realų ir čia pat pritaikomą, funkcionuojantį produktą. Šis patyrimas mane privertė suprasti, kokį kelią pasirinkti. Baigęs profesinę mokyklą buvau pakviestas čia dirbti mokytoju – dirbu su metalo apdirbimo staklininkais ir mechatronikais -, o taip pat iškart įstojau į kolegiją, kur greitu metu baigsiu mechaninių technologijų inžinerijos studijas.

Lygiagrečiai šiuo metu dirbu ir mėgstamą darbą vienoje iš įmonių, kur esu atsakingas už detalių apdirbimo technologijos kūrimą, staklių programavimą pagal turimą apdirbimo technologiją, jų aptarnavimą ir detalių gamybą. Džiaugiuosi tuo, ką dabar darau ir judu tik pirmyn,“ – pasakoja Nerijus.

Daugiau apie metalo apdirbimo staklininko specialybę rasite čia.

Priėmimas į mokymo programą Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Energetikos ir mechatronikos centre dar vyksta iki rugsėjo 9 d. Priimami asmenys,  turintys vidurinį (baigę 12 klasių) ir aukštesnį išsilavinimą. Mokslas trunka 1 metus ir yra nemokamas.