„Baigęs Vilniaus Gedimino technikos universitete mašinų kokybės kontrolės studijas nusprendžiau padidinti žinių bagažą ir išmėginti save kitose srityse. Tačiau turėjau sau išsikėlęs reikalavimą nenutolti nuo jau įgytos profesinės krypties. Kibus į paieškas atradimu man tapo automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko specialybė, kurią vykdo Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras.

Šiuo savo apsisprendimu nepasigailėjau nė dienos, nes mokymo centre gavau galimybę ne tik mokytis nemokamai, bet ir stažuotis užsienyje. Praktikos Maltoje ir Vokietijoje metu gavau neįkainojamos profesinės informacijos, o taip pat pažinau skirtingas kultūras, pasaulio žmones, kitų tautų kalbą ir istoriją.

Mechatronikos mokymasis – įdomi patirtis mano gyvenime. Neabejoju, kad tai prisidėjo prie mano kaip patrauklesnio specialisto įvaizdžio darbdaviams,“ – tikina Deividas.

Daugiau informacijos apie mechatronikos specialybę rasite (čia). 

Priėmimas į mokymo programą Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro Energetikos ir mechatronikos centre dar vyksta iki rugsėjo 9 d. Priimami asmenys,  turintys vidurinį (baigę 12 klasių) ir aukštesnį išsilavinimą. Mokslas trunka 2 metus ir yra nemokamas.