Natalija Grigorovič, Nacionalinio vėžio instituto Onkoginekologijos skyriaus slaugytojo padėjėja

Mane labai domino darbas ligoninėje. Visada norėjau padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos ir atjautos, todėl pasirinkau slaugytojo padėjėjo mokymus Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centre. Sužavėjo dėstytojai ir jų kompetencija, geranoriškumas, kantrybė. Mokytis buvo labai įdomu, o praktikos metu įgijau ir tobulinau praktinius įgūdžius realiomis darbo sąlygomis.

Baigusi kursus 2007 metais įsidarbinau Nacionalinio vėžio instituto Onkoginekologijos skyriuje, kur dirbu iki šiol. Man labai patinka šis darbas ir draugiškas, darbštus kolektyvas. Džiaugiuosi savo pasirinkimu.

 

Teresa Onichovskaja, Nacionalinio vėžio instituto Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus slaugytojo padėjėja

Nuo 2004 m. birželio 14 d. Vilniaus universiteto Onkologijos instituto Priėmimo skyriuje pradėjau dirbti valytoja. Darbas asmens sveikatos priežiūros įstaigoje man patiko, todėl norėjau tobulėti profesinėje srityje, padėti slaugos personalui suteikti kvalifikuotą slaugą bei įgyti kvalifikaciją.

2007 m. dalyvavau 3 mėnesių mokymuose, kuriuos organizavo Slaugos darbuotojų tobulinimosi ir specializacijos centras (dabar – Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centras). 2007 m. birželio 7 d. sėkmingai baigiau mokymus, man buvo išduotas slaugytojo padėjėjo kvalifikacijos pažymėjimas – įgijau slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją. Per šiuos mokymus ne tik įgijau kvalifikaciją, bet ir pasitikėjimo savimi bei noro toliau tobulėti medicinos srityje. Su džiaugsmu prisimenu tiek teorines paskaitas, tiek praktinius užsiėmimus. Kompetentingi dėstytojai bei geranoriškas kolektyvas padėjo puikiai pasiruošti naujam darbui.

Slaugytojo padėjėja Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje su nuostabiu kolektyvu sėkmingai dirbu jau 14 metų.

 

Teresa Charlampovič, Nacionalinio vėžio instituto Konsultacinės poliklinikos slaugytojo padėjėja operacinėje

Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centre 2006 metais baigiau slaugytojo padėjėjo mokymus. Esu labai patenkinta įgytomis žiniomis, kurias iki šiol sėkmingai taikau savo darbinėje praktikoje bei kasdieniniame gyvenime. Mokymai buvo puikus pagrindas toliau vystyti mano darbinę veiklą bei puiki motyvacija siekti užsibrėžtų tikslų medicinos srityje. Atsirado daugiau pasitikėjimo savimi ir vidinio ryžto.

Norėčiau padėkoti dėstytojoms už kantrų darbą, už įdomų ir nuoširdų informacijos pateikimą ir ypatingą dėmesį kiekvienam iš dalyvavusiųjų. Linkiu ir toliau Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centrui sėkmingai plėsti savo veiklą ir skleisti žinias pasauliui.

 

Rūta Ručinskaitė, Nacionalinio vėžio instituto Slaugos koordinavimo tarnybos vyresnioji specialistė

Šiuo metu dirbu Nacionaliniame vėžio institute Slaugos koordinavimo tarnyboje vyresniąja specialiste.

Mano karjera prasidėjo nuo Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro, kai įgijau slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją. Slaugytojo padėjėja dirbau, kol studijavau bendrosios praktikos slaugą. Dirbdama slaugytojo padėjėja, įgijau labai daug praktinių žinių, dėl kurių greitai įsidarbinau slaugytoja.
Mano karjerai Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų centras davė pagrindą, dėl kurio einu dabartines savo pareigas.

 

Liudmila Seržantovič, Nacionalinio vėžio instituto Onkourologijos skyriaus slaugytojo padėjėja

Baigiau slaugytojo padėjėjo mokymus Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centre (toliau – Kompetencijų centras) 2016 metais. Įgijau naujų žinių, taip pat sužinojau daug įdomios ir reikalingos mano darbui informacijos. Šie mokymai leido man stiprinti medicininius gebėjimus, taip pat atsirado daugiau pasitikėjimo savimi. Kompetencijų centras suteikė man dideles galimybes pasirinktame darbe. Labai ačiū dėstytojams, kurie sugebėjo per tokį trumpą laiką aiškiai, glaustai ir suprantamai išaiškint medicinos pagrindus.

Linkiu Kompetencijų centro slaugytojo padėjėjo mokymų dėstytojams ir toliau skleisti savo įgytas žinias.
 

Natalja Demidova, Respublikinės Vilniaus psichiatrijos ligoninės

ūmių psichikos sutrikimų skyriaus slaugytojo padėjėja

Aš,  Natalja Demidova, mokiausi slaugytojo padėjėjo mokymuose Vilniuje nuo 2017-01-17 iki 2017-03-21.

Mokiausi po ilgos pertraukos, baiminausi, kad bus sunku, tačiau draugiška atmosfera, dėstytojų profesionalumas, nuosekliai ir aiškiai dėstoma medžiaga padėjo įsilieti į mokymosi procesą ir nuteikė pozityviai. Per šiuos mokymus daugiau sužinojau apie žmogaus anatomiją, fiziologiją, patologiją, praktiškai išmokau teikti pirmąją pagalbą užspringus, sustojus kvėpavimui, išmokau slaugos ypatumų, pacientų kilnojimo technikos, pragulų profilaktikos. Tapau vertingesnė darbuotoja, sugebu dirbti profesionaliau, galiu atlikti daugiau medicininių intervencijų, turiu daugiau žinių ir kompetencijų.

http://www.sskc.lt/