Smulkaus verslo paslaugų teikėjo specialybės mokiniai turi visavertes galimybes pasiekti žinojimo aukštumas ir gebėti tai pritaikyti praktinėje veikloje, nes ugdymo procese yra naudojama tarptautinė Junior Achievement programa.

Profesionalumas bus nepasiekiamas, jei nebus suderintas teorijos ir praktikos darnus „žingsnis“, todėl ekonomikos ir verslo dalykas yra neatsiejamas nuo mokinių mokomųjų bendrovių kūrimo. Šis procesas yra ypatingas tuo, kad visi bendrovės nariai turi galimybę prisiliesti prie verslo kūrimo ir vystymo. Darbas bendrovėje – tai puiki proga išsiugdyti savigarbą ir pasitikėjimą savimi. Įkurdami ir valdydami tikrą verslo bendrovę, mokiniai ne tik praktiškai susipažįsta, kaip veikia verslas, bet ir su Lietuvos rinkos sistema bei jos teikiamais privalumais.

Mūsų mokykla yra paklausi jaunimo tarpe, nes yra patraukli specialybių įvairove, mokymo specifika, o svarbiausia, kad čia mokiniai mokomi tam tikro mąstymo būdo, kuris padeda jiems priimti geresnius, labiau pamatuotus sprendimus.