Tvirtas, sportiškas, tvarkingas ir pareigingas Marius virėjo specialybę, kaip pats pasakojo, pasirinko neatsitiktinai – jo mama turi šią specialybę. Nuo pat vaikystės mėgo suktis virtuvėje. Būdamas vaikas, padėdavo mamai, o paaugęs, ir pats ėmėsi bandyti visokius valgių receptus.

      Nuo pirmųjų dienų Marius pasižymėjo nuosekliu savo užsibrėžto tikslo siekimu.

      2-ojo kurso pradžioje Marius dalyvavo AEHT (Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos) konkurse Italijoje. Tarp daugiau kaip 500 dalyvių iš 30 Europos šalių, tarptautinės komandos (Lietuva, Slovėnija, Turkija) sudėtyje dalyvavo dekatlono – dešimties pagrindinių virėjo kompetencijų, atliekamų per tam tikrą laiką, rungtyje ir pelnė sidabro medalį.

     Tų pačių mokslo metų antrojoje pusėje stažavosi Prancūzijoje ir, bendradarbiaujant su Strasbūro C.E.F.P.P.A. mokykla, atliko praktinį mokymą Strasbūro restorane, kur tobulino jau įgytus profesinius įgūdžius bei įgijo naujų, patobulino anglų kalbos pritaikymą bendraujant kasdieniame gyvenime bei profesinėje srityje, sužinojo daugybę prancūziškų profesinių terminų, susipažino su krašto kultūra, stebėjo socialinę aplinką, pristatė savo šalį, savo mokyklą ir save dideliame atvirų durų renginyje.

 

     2014 metų pavasarį Marius, laikydamas rankose diplomą, patvirtinantį įgijus virėjo specialybę, nesustojo ties ta riba. Vasarą, dirbdamas viename iš Vilniaus restoranų, intensyviai mokėsi prancūzų kalbos ir rudenį išvyko tęsti mokslų į Strasbūrą, į C.E.F.P.P.A. mokyklą, kurioje taip pat, pelnė geriausio studento titulą.

    Šiuo metu Marius atlieka karo tarnybą ir svajoja toliau darbuotis gastronomijos srityje.