Balandžio 7–9 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau 24-ąjį kartą vyko tarptautinė grožio industrijos paroda „Pelenė 2017“. Kaip ir kiekvienais metais parodoje buvo pristatytos naujausios grožio tendencijos, šį pavasarį madingos spalvos, kosmetikos naujovės, odos, plaukų ir nagų priežiūros priemonės ir metodai. 

Šis grožio renginys kasmet sutraukia tiek grožio industrijos profesionalus, tiek siekiančius jais tapti. Parodos metu lankytojai turi galimybę susipažinti su įvairių gamintojų siūlomomis naujovėmis, metų grožio tendencijomis, o taip pat sudalyvauti įvairiuose kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei išbandyti jėgas konkursuose. 

Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Grožio terapijos studijų programos studentams ši paroda – metų renginys. Jam pradedama ruoštis jau mokslo metų pradžioje, dedamos pastangos pademonstruoti praktiškai įgytas žinias ir įgūdžius. Šiais metais parodos „Pelenė 2017“ metu rengiamuose konkursuose, skirtingose rungtyse dalyvavo 5 Grožio terapijos studentės:

  • Balandžio 7 d. „Jaunių“ klasėje veido nominacijoje: Neringa Petraitytė, GT-15, Roberta Zinčenko, GT-14. 
  • Balandžio 8 d. kombinuotoje vizažistų dieninio ir vakarinio makiažo rungtyje: Viktorija Karašauskaitė GT-14, Simona Taparauskaitė GT-15, Ema Jovaišaitė, GT-15.

Džiaugiamės, jog studentės grįžo iškovojusios prizines vietas. „Jaunių“ klasėje veido priežiūros procedūrų nominacijoje, Roberta Zinčenko (Grožio terapijos studijų programos trečiakursė) laimėjo I vietą! Kombinuotoje vizažistų dieninio ir vakarinio makiažo rungtyje trečiakursė Viktorija Karašauskaitė iškovojo net tris pergales – už vakarinį makiažą laimėjo I vietą, už dieninį – II-ąją, o paskutinę parodos dieną Viktorija dalyvavo profesionalų rungtyje ir už vestuvinį makiažą laimėjo III-ąją vietą (varžėsi net 13 dalyvių).

Labai didžiuojamės mūsų studentėmis ir jas konkursui ruošusia dėstytoja Irma Baltrušaitiene!

Linkime sėkmės ir dar daugiau pergalių jų profesiniame kelyje!