Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje yra siūloma nemažai studijų programų, kurios trunka metus ar pusantrų. Per šį studijų laiką mokiniai gali išbandyti savo jėgas ir nuspręsti ar prekyba, verslas, logistika, maisto ruošimas yra jiems įdomi veiklos sritis.

Sausio mėnesį logisto ekspeditoriaus diplomus gavę mokyklos absolventai prisipažino, kad studijos leido geriau pažinti save. Specialybės studijos suteikė nemažai naudingų žinių, o praktikos metu įgyta patirtis buvo labai vertinga ieškant darbo.

Logistė Auksė džiaugėsi, kad šioje mokykloje jai atsivėrė galimybės dalyvauti projektuose, stažuotis užsienio logistikos kompanijose.

-Viskas priklauso nuo tavęs, – sako Auksė – jei tik yra noro sužinoti, pamatyti, tai šioje mokykloje suteikiamos puikios galimybės mokytis, bendrauti, įgyti patirties, užmegzti reikiamus kontaktus. Be to tai puiki galimybė žengti pirmus žingsnius į savarankišką gyvenimą, nes studijos nemokamos, o atvykusiems iš kitų miestų suteikiamas bendrabutis. Praktikos metu gali įrodyti darbdaviui, kad esi puikus darbuotojas ir likti dirbti įmonėje po baigimo.