"Mados kiemas" – tai Šv. Ignaco Lojolos kolegijos Įvaizdžio dizaino studijų programos antro kurso studentų kūrybinės praktikos baigiamasis renginys, kurio organizavimu rūpinosi patys studentai. Paruošiamieji darbai prasidėjo dar rudens pabaigoje. 

“Mados kiemas” – tai ne tik kolekcijų pristatymas, tai viso renginio įgyvendinimas pradedant vietos paruošimu, scena, garsu, programa. Vis dėlto renginio ašimi tapo ID studento Andriaus Mašausko kartu su A-TWINS komanda pristatya kolekcija „Kabantys sodai“ bei Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kolekcija „Baltų gotai“, kurios įvaizdį kūrė ID studentė Edita Birgiolienė (choreografija Eugenijaus Pūko).

Jaukią atmosferą renginyje kūrė akordeonistas Algirdas Vaičaitis, o Kolegijos kiemelį puošė floristinės kompozicijos, kurias paruošė ID studentės Evelina Grėbliauskė ir Erika Pratapienė.

Studentams padėjo Šv. Ignaco Lojolos kolegijos lektorės Rūta Čepulienė ir Ieva Juozėnaitė. Lektorės kuravo pasiruošimą renginiui ir padėjo studentams generuoti idėjas, sudėlioti renginio programą.

Įvaizdžio dizainas - tai studijų programa, kurios tikslas parengti mados dizaino specialistą, gebantį sukurti vientisą įvaizdį, pritaikyti jį prie individualių užsakovo poreikių bei įgyvendinti remiantis vidinės ir išorinės darnos principais. Šv. Ignaco kolegijoje vykdomos studijos orientuotos ne tik į teorinį specialistų parengimą, čia didelis dėmesys skiriamas praktikai. Studentai kuria įvaizdžius, organizuoja renginius, profesionalias fotosesijas. Kolegijoje tam sukurtos praktikos vietos – fotostudija, Įvaizdžio dizaino klasės, o patirtimi dalinasi profesionalai.