Judėjimo savaitė prasidėjo LSU pavasario plaukimo varžybomis, kuriose LSU studentai varžėsi asmeninėse ir komandinėse rungtyse: 100 m kompleksinio plaukimo, plaukimo 50 m laisvuojo stiliumi, 25 m peteliške, 50 m nugara, 50 m krūtine ir estafetės 6 x 25 m. 

  „Plaukimo varžybos tapo tarsi tiltu tarp pradžios ir pabaigos. Jomis pradėjome penktąją Universiteto judėjimo savaitę ir baigėme visus mokslo metus trukusius LSU sportiškiausios grupės rinkimus“, – per varžybų atidarymą kalbėjo abiejų projektų vadovė Goda Mankutė.

  Naktiniame LSU krepšinio trijulių turnyre „Now We Move“ dviejose amžiaus grupėse dviejų minusų sistema varžėsi 35 komandos. Moksleivių grupėje turnyro nugalėtojais tapo komanda „Veteranai“: Jonas Grenda (Kauno J. Jablonskio gimnazija), Gytis Užpalis (Kauno J. Grušo meno gimnazija), Tomas Kuzminskas ir Gytis Asačiovas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija). Sidabro medaliais pasipuošė Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai Edvinas Levišauskas, Kornelijus Glinskas, Jokūbas Stanaitis, Povilas Vidžiūnas. Trečiają vietą iškovojo komanda „Patrikas ir Ko“: Merūnas Insoda (VDU Rasos gimnazija), Patrik Kapralov (LSMU gimnazija), Lukas Garliauskas ir Dinas Mickūnas (Kauno J. Jablonskio gimnazija). Studentų grupėje po įnirtingos kovos čempionais tapo Kauno kolegijos studentai Justas Janulis, Paulius Irtmontas, Gytis Vitkauskas, Mantas Košelis. Antrąją vietą užėmė VDU studentai Lukas ir Rokas Grėbliūnai, Šarūnas Stiklakis, Evaldas Šerpenskas. Bronzos medaliais džiaugėsi LSU studentai Edvinas Kurlinkus, Radvydas Sebecka, Kazimieras Blaževičius ir Darius Butkevičius.

  Karjeros ir kompetencijų plėtotės centro inicijavo orientavimosi sporto varžybas „Bėk į karjerą“, skirtas skatinti jaunų žmonių lyderystę, studentų ir moksleivių bendradarbiavimą, gebėjimą priimti sprendimus, iniciatyvumą sprendžiant su būsima specialybe susijusias užduotis.

  Orientacinio bėgimo metu mišrios LSU studentų ir moksleivių komandos pagal gautą maršruto legendą turėjo aplankyti žemėlapyje pažymėtas įstaigas ir jose atliko numatytas užduotis. Renginyje dalyvavo devynios įstaigos: Kauno rajono ir Kauno miesto savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, VšĮ Judesio studija „Strakaliukas“, UAB „Sporto fėja“, Kauno sporto mokykla „Startas", sveikatingumo centras „Linija“, LSU Sporto mokslo ir inovacijų institutas, S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras, LSU Karjeros ir kompetencijų plėtotės centras.

  Greičiausiai ir kūrybingiausiai užduotis atliko Agnė Balčiūtė, Miglė Valentukonytė, Domas Mastauskas, Mindaugas Vidanauskas. Antroji vieta atiteko Povilui Daniulaičiui, Danielei Kuprytei, Evelinai Bruzgaitei, Domantui Buikai. Tretieji buvo Diana Žalionytė, Akvilė Gruškevičiūtė ir Alanas Petrošius.

  Po orientacinio bėgimo buvo surengtas seminaras „Ko man reikia, kad karjera būtų sėkminga? / Mentorystė – kas tai?“, kuriame KTU Karjeros ir ugdymo centro Mentorystės programos koordinatorė Greta Stupelytė žaismingai papasakojo apie tai, kaip svarbu asmeniškai nuolat tobulėti ir dalytis patirtimi.

  Judėjimo savaitė baigėsi „Sportas visiems“ festivaliu Palangoje. Savaitgalį festivalio dalyviai buvo kviečiami dalyvauti daugiau kaip 60 sporto rungčių, varžybų ir daugiau nei 40 fizinio aktyvumo priemonių. LSU studentai žygiavo tradicinėje dalyvių eisenoje, lipo į uolas, dalyvavo jogos, meditacinio kvėpavimo bei įvairiose rytinėse mankštose, šaudymo pneumatiniu šautuvu, pasagos metimo, baudų metimo į krepšį, smiginio rungtyse, išbandė jėgas bėgimuose, orientavimosi sporto varžybose, paplūdimio tinklinio, gatvės ir paplūdimio krepšinio, virvės traukimo varžybose. LSU merginų šokio kolektyvas „Chillidance“ (vadovė Milda Treigienė) dalyvavo konkurse „Džiaugsmo gimnastika“.

  „Sportas visiems“ festivalyje LSU komanda iškovojo 7 medalius: merginų krepšinio trijulių ir paplūdimio krepšinio turnyruose užėmė 2 vietą, 500 m moterų bėgimo ir merginų virvės traukimo rungtyse – 3 vietą, o baudų metimo į krepšį konkurse pelnė 3 medalius.