Kai kelias valandas galvoje įkyriai skamba netikėtai per radiją išgirsta melodija, kai bandai atkartoti  patinkančio dainininko balsą ar prieš akis iškyla vaizdiniai, padiktuoti ištraukos iš knygos ar televizijos filmo. O jei likimas nuveda į šokio teatrą ar populiarią muziką dainuojančio klasikos solisto koncertą, ten  patirti išgyvenimai pakeičia mūsų poreikius, kurių sąraše atsiranda ne tik duona ir dešra, bet ir maistas dvasiai. Jau nekalbant apie teatro magiją, kurios paliestas dažnas pasikeičia į geresnę pusę. Tačiau lygiai taip pat retas kuris šiuos, iš pirmo žvilgsnio tarpusavyje nesusijusius, dalykus suveda į vieną tašką,  nuo kurio atsispyręs bando realizuoti visas savo svajones, suteikdamas nenusakomo džiaugsmo aplinkiniams, trokštantiems sielos atgaivos šiame beprotiško tempo pasaulyje.

Žinoma, daugelis tokią galimybę sieja su įvairiausiais TV muzikiniais šou, kur atrandami talentai pribloškia jaunuosius žiūrovus,  sužadindami  norą  sekti jų pėdomis... Dažnais atvejais tokie blykstelėjimai ir lieka vienkartiniais pasirodymais, dažnai sukeliančiais nepelnytus lūkesčius ir nusivylimus. Juk kiekvienoje profesijoje, taip pat ir mene, be nuolatinio kruopštaus, kartais nuobodžiai rutininio, kruvino darbo pasiekti aukštumų yra sudėtinga. Todėl labai svarbu, kad neabejingi scenai ir galvojantys apie savo profesinę ateitį joje sužinotų apie galimybę tapti ne vieno projekto „žvaigždėmis“, o tikrais profesionalais, kurie dėl įgytų įgūdžių galėtų kurti ir džiuginti žmones ilgus metus.

Tokių palaimintų grožio puoselėtojų, kurių dėka pasaulis tampa vis gražesnis, o ir jų pačių gyvenimas tampa prasmingesnis, kiekvienais metais gimsta Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete. Tik po jo stogu jau dešimtmetį gyvena vienintelė Lietuvoje Muzikinio teatro studijų programa. Būtent čia visi, norintys tapti profesionalais, turi unikalią galimybę ne tik praplėsti savo talento galias, bet ir atrasti meno paslaptis.

Klasikinio dainavimo pagrindai, vaidyba, džiazinis šokis, ansamblinis dainavimas, klasikinio baleto pamokos, gatvės šokio įgūdžiai, miuziklinis dainavimas, grojimas instrumentu, praktinis  darbas su dirigentu ir režisieriumi – visa ši patirtis po trejų su puse metų intensyvių studijų suteikia ne tik profesinio bakalauro laipsnį, bet ir išaugina sparnus naujam skrydžiui į kupiną iššūkių gyvenimą.

Taigi, visi jauni žmonės, po brandos egzaminų stovintys vienoje iš pagrindinių gyvenimo kryžkelių, jaučiantys nenumaldomą trauką scenai, talpinančiai muziką, šokį ir teatrą, turi puikią galimybę atrasti save ir sutikti puikių, aukščiausios kvalifikacijos savo srities  profesionalų, kurie padės ne tik pažinti paslaptingą meno pasaulį, bet ir tapti asmenybėmis, savo talentu uždegsiančiomis gerbėjų būrius naujiems darbams. Darbams, taip reikalingiems Lietuvai ir pasauliui, šiandien išgyvenančiam vertybinio virsmo laikotarpį.

Todėl kiekvienas žingsnis grožio ir meno link reiškia pastangas išgelbėti pasaulį,  kuriame gyvensime ne tik mes, bet ir mūsų vaikai bei anūkai. Tad viskas priklauso nuo mūsų pačių tvirto apsisprendimo ir aiškaus žinojimo, kur ir vardan ko einame. Į šiuos ir kitus gyvenimo padiktuotus klausimus atsakymus atrasime drauge, susitikę Vilniaus kolegijoje, Menų ir kūrybinių technologijų fakultete, kuris sujungia muziką ir teatrą, jaunystę  ir patirtį, džiaugsmą ir atsakomybę – visa, ko reikia kasdienybei ir kilniems tikslams pasiekti.