Stogdengio mokymo programa skirta rengti stogdengius, gebančius įrengti ir renovuoti stogo konstrukcijas, dangas ir vandens nutekėjimo sistemas. Siekiant šių tikslų būsimieji stogdengiai teoriniuose užsiėmimuose mokomi braižybos, darbų saugos, naudotis rankiniais, elektriniais ir mechaniniais, matavimo, žymėjimo, tvirtinimo, pjovimo, gręžimo įankiais, šablonais, dujų degikliais ir kt. Būsimasis stogdengys mokysis įrengti įvairių formų, nuolydžių stogus, naudojant šiuolaikines ir tradicines medžiagas bei atitinkamas technologijas, mokysis įrengti stogo apšiltinimą, izoliaciją, lietaus nutekėjimo sistemas, bei pritvirtinti visus stogui reikalingus ventiliacinius, izoliacinius ir apsauginius priedus. Praktinis mokymas vykdomas mokyklos praktinio mokymo klasėse bei statybinėse įmonėse atliekančiose stogų įrengimo ar renovacijos darbus. Jos metu įtvirtinami ir tobulinami šlaitinio stogo įrengimo įvairiomis dangomis gebėjimai, lavinami darbo su metalu gebėjimai, susipažįstama su stogo remonto darbų specifika.  Programa baigiama kvalifikacijos egzaminu.

Staliaus mokymo programa skirta rengti specialistus, gebančius apdirbti medieną rankiniu ir mechanizuotu būdu, gaminti ir montuoti medienos gaminius ir baldus, statyti medinius pastatus, remontuoti medinius gaminius. Praktinis mokymas vyksta  naujame medienos technologijų ir baldų gamybos inovacijų praktinio mokymo centre ir įmonėse. Jo metu įtvirtinami ir tobulinami rankinio, mechaninio, medienos apdirbimo, stališkų dirbinių, statybos ir kiti gebėjimai. Įgiję staliaus kvalifikaciją asmenys gali dirbti staliais medžio apdirbimo įmonėse, staliaus dirbtuvėse, statybos-remonto, statybos organizacijose, įmonių remonto cechuose ir organizuoti savo verslą.

Pasirinkę baldžiaus specialybę, mokiniai mokosi baldų konstravimo, medienos apdirbimo, dirbti rankinio ir mechanizuoto medienos apdirbimo priemonėmis, minkštų, sekcijinių bei grotelinių baldų gamybos technologijos ir šių darbų atlikimo, klijavimo, faneravimo ir kitokios apdailos technologijos, apmušimo ir apdailos darbų technologijos ir šių darbų atlikimo, pašalinti baldų gamybos defektus, remontuoti ir restauruoti baldus, įvertinti gaminių kokybę. Baldžius naudojasi darbo brėžiniais, maketuoja baldus, gamina staklėmis arba rankinėmis darbo priemonėmis dirbinius ir baldus iš masyvios medienos ar plokščių, darbe derina įvairias baldų gamybos technologijas (klijavimą, faneravimą, minkštųjų elementų gamybą). Jis pasižymi baldų dalių kontūrus ant medienos, išpjauna arba ištekina formas, paruošia sujungti detales. Suklijuoja, presuoja ruošinį, sujungia atskiras detales įvairių tvirtinimo detalių pagalba. Gaminį faneruoja, blizgina, įstato įtvarus, lankstus ir kitas reikiamas detales. Įgiję baldžiaus kvalifikaciją, asmenys gali dirbti baldžiumi įvairiose baldų gamybos įmonėse arba pradėti savo verslą.

Kelių statybos ir priežiūros darbuotojas atlieka kelių statybos darbams reikalingus parengiamuosius matavimus, grunto kasimo, kelio sankasos ir kelio juostos paruošimo darbus, paruošia kelio pagrindą, kloja įvairias kelio dangas iš žvyro, skaldos, žvirgždo, asfaltbetonio, betono ir asfalto, apdoroja paklotos dangos paviršių, montuoja įvairias betonines ir gelžbetonines kelių konstrukcijas, vandens nuleidimo įrenginius, atlieka kelių remonto darbus (kelio dangos frezavimas, lyginimas, duobių užtaisymas ir kt.), dirba su mažosios mechanizacijos įrengimais, montuoja atitvarus ir kitus elementus, atlieka kelių ženklinimo darbus. Kelių statybos ir priežiūros darbuotojas skaito kelių statybos darbų vykdymo brėžinius. Jis geba naudotis technine literatūra, informacinėmis priemonėmis, moka darbe pritaikyti, ekonomikos, verslo bei aplinkosaugos žinias. Kelių statybos ir priežiūros darbuotojo darbas daugiausiai susijęs su sunkiu fiziniu darbu. Jis dirba su žemės darbų mechanizmais, todėl privalo turėti traktoriaus ir savaeigės mašinos vairuotojo (traktorininko) pažymėjimą su TR1 ir SM kategorijomis. Praktinis darbas atliekamas keliuose, dažnai - statybinio ir civilinio transporto judėjimo vietose. Kelių statybos ir priežiūros darbuotojai dirba individualiai ir grupėse.