Kulinarinis menas – tai unikali studijų programa, kurios tikslas parengti Kulinarinio meno specialistus, gebančius kurti ir valdyti maitinimo paslaugų verslą, sudaryti skirtingiems maitinimo konceptams skirtus meniu, ruošti gastronomijos pasaulio tendencijas atitinkančius patiekalus, taikant fundamentalias ir pažangias maisto gamybos technologijų žinias, naudojant šiuolaikinę virtuvės įrangą.

Kokios karjeros galimybės?

Šeštojo lygio kvalifikacijos suteikia galimybę profesionaliai dirbti su maisto gamybos technologijomis ir jų valdymu susijusį darbą ir dažnai yra pradinė kvalifikacija karjerai profesionalioje pozicijoje. Baigę Kulinarinio meno studijų programą absolventai bus pasirengę dirbti virtuvės šefo, virtuvės šefo padėjėjo pareigose restoranuose, kavinėse, baruose, kitose viešojo maitinimo įmonėse ar įmonių maitinimo padaliniuose. Taip pat absolventai bus pasirengę dirbti savarankiškai, patys įsteigti ir valdyti maitinimo paslaugų įmones, kadangi bus įgiję rinkodaros, įmonių valdymo ir žmogiškųjų išteklių vadybos, maitinimo įmonių finansų valdymo pagrindų žinių ir gebėjimų ir praktinių įgūdžių. Baigusieji pirmosios pakopos kolegines studijas galės toliau jas tęsti studijuodami pagal antrosios pakopos maisto technologijų ar kulinarinio meno studijų programose šalies ir užsienio universitetuose.

Programos išskirtinumai

Kulinarinio meno studijų programa išskirtinė tuo, kad studijos bus organizuojamos moduliais. Studentai išklausys pažangių maisto gamybos technologijų; Maisto dizaino; Maisto fotografijos; Banketų ir renginių maitinimo organizavimo; Kulinarinio meno entreprenerystės ir kitus modulius. Studentai turės galimybę mokytis iš dėstytojais-praktikais iš Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, o taip pat atlikti praktikas užsienio partnerių virtuvėse/restoranuose. Mes garantuojame išskirtinį studijų programos turinį, aktualias ir šiuolaikiškas temas.

Kulinarinio meno studijų programos trukmė 3 metai. Daugiau apie vykdomas studijų programas – www.ilk.lt