Konkurse dalyvavo Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokiniai iš Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centro, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Utenos regioninio profesinio mokymo centro ir Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro, kurie mokosi pagal viešbučio darbuotojo profesinio mokymo programą.

Renginyje dalyvavo Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro Metodinės veiklos skyriaus vedėja Eglė Zybartienė.

Vertinimo komisiją sudarė darbdavių ir socialinių partnerių atstovai iš sveikatingumo ir poilsio komplekso „Rimuošės dvaras“, „Pirčių slėnis“ ir J. Beržonskienės kaimo sodybos „Pušyno vila“.

Konkurso dalyviai pristatė paruoštas namų užduotis, atliko specialybės įgūdžių testą, dalyvavo komandinėse lovų klojimo, pusryčių stalo „Pusryčiai dviems“ varžybose.

Praktinės konkurso užduotys buvo atliekamos socialinių partnerių mažojoje bendrijoje Rimuošės dvaras“.

Konkurso metu mokinius lydėjusiems profesijos mokytojams organizuota edukacinė išvyka į Daugyvenės kultūros ir istorijos muziejų – draustinį Burbiškio dvarą.                        

Nacionalinio profesinio meistriškumo konkurse „Viešbučio darbuotojas 2017“ trečioji vieta atiteko Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos mokiniams Grafui Udalcovui ir Karolinai Tautkutei (mokytojos Ingrida Lukauskienė ir Zenė Somienė)

Antrąją vietą užėmė Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokinės Deimantė Kerulytė ir Ieva Šavlovskytė (mokytoja Stanislava Šiaučiūnienė).

Pirmąją vietą laimėjo  Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinių komanda: Viktorija Valentaitė ir Tomas Butkus, (mokytojos  Roma Baltrukonienė ir Loreta Zakienė).

Mokiniai apdovanoti diplomais, taurėmis ir atminimo dovanėlėmis. Mokytojams įteiktos Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro diplomai ir atminimo dovanėlės.

Už puikiai atliktas užduotis įteiktos nominacijos: „Originaliausias prisistatymas“ – Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrui, „Išskirtinis pusryčių stalas“ – Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centrui ir „Profesionaliausiai paklota lova“ – Utenos regioniniam profesinio mokymo centrui.