UAB „Volvo Lietuva“ įmonės atstovai kartu su  vežėjais, mokymų ir karjeros konsultavimo specialistais pakvietė jaunuolius susipažinti su šiuolaikinių ir ateities sunkvežimių technologijomis, saugaus, ekonomiško vairavimo principais bei karjeros galimybėmis.                                          

Įgyvendindama šį socialinės atsakomybės projektą įmonė taip pat prisijungė ir prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

 „Volvo Lietuva“ personalo direktorė Vilma Suchockienė pristatė visą dieną vyksiančio renginio programą, jos tikslus ir uždavinius ir palinkėjo gerų įspūdžių.

Apie 100 renginio dalyvių dalyvavo seminaruose, kurie vyko trijose stotelėse: saugus ir ekonomiškas vairavimas, techninės informacijos pristatymas ir naujosios ateities technologijos.

Po seminarų jaunuoliai praktiškai išbandė savo jėgas taupaus vairavimo simuliatoriuje, gyvai apžiūrėjo sunkvežimius ir jų agregatus, susitiko su vežėjais. Svečiai mielai dalijosi savo patirtimi, atsakinėjo į dalyvių klausimus, teikė patarimus. Vyko serialo „Reisas“ ir kitų reklaminių video filmų peržiūra.

Seminarų metu įgytas žinias jaunuoliai išbandė viktorinoje. Atrinkti trys  dalyviai, kurie turės galimybę rugsėjo 21 dieną Kačerginės „Nemuno žiedo“ trasoje varžytis su dalyviais iš kitų miestų. Į viktorinos klausimus geriausiai atsakė mokiniai Žilvinas Mitkus, Gytis Malatokas ir Deividas Šimoliūnas.